baneris leidinys

fuegoLapkričio 12 dieną Šakių LIONS klubas pirmą kartą surengė aukų labdarai rinkimo vakarą –muzikos grupės „El Fuego“ koncertą. Koncertui geranoriški šakiečiai paaukojo beveik 7 tūkst. litų, iš kurių apie 2,5 tūkst., atskaičiavus honorarą atlikėjams ir kitas išlaidas, bus skirta gruodžio 18-osios renginiui, kuris bus skirtas maždaug 120 rajono vaikučių, lankančių šešis vaikų dienos centrus.

D. Mikelionio nuotr. Labdaringo renginio metu šakiečiams koncertavo „El Fuego“.

Kaip praneša Šakių LIONS klubo atstovas spaudai Darius Mikelionis, renginio tikslas – surinkti labdaros lėšų gruodžio 18 dieną Šakių LIONS klubo planuojamam kalėdiniam renginiui.

Šiam kilniam tikslui po 40 litų paaukojo apie 170 rajono gyventojų. Jų ir geranoriškų rėmėjų, kurie paaukojo net ir neatvykdami į koncertą, dėka Šakių LIONS klubas surinko beveik 7 tūkst. litų. Iš šių lėšų buvo sumokėtas honoraras atlikėjams (4,25 tūkst. Lt), dar 100 ar 200 litų gali kainuoti pasinaudojimas Šakių kultūros centro sale. Likusias lėšas, apie 2,5 tūkst. litų, Šakių LIONS klubas skirs planuojamam gruodžio 18-osios renginiui. Visiems į koncertą atėjusiems geros valios žmonėms buvo įteiktos atminimo dovanėlės – jas specialiai renginiui pagamino vaikų dienos centrų auklėtiniai.
 
Šakių LIONS klubo prezidentė Daiva Kudule viso klubo narių vardu prieš grupės „El Fuego“ koncertą nuoširdžiai padėkojo visiems, parodžiusiems geranoriškumą, supratusiems tik šiemet veiklą pradėjusio labdaringa veikla užsiimančio klubo tikslus. Pasak D. Kudulės, be geranoriško visos visuomenės požiūrio, be geranoriškos, tegul ir nedidelės, visuomenės finansinės paramos, siekti geresnio gyvenimo vargu ar pavyktų. Kad šakiečiai nesvetimi kitų bėdoms, parodė ne tik šis renginys, bet ir pavasarį vykęs labdaros aukcionas, kurio metu renginio dalyviai dviems rajono šeimoms, kurių artimieji mirė nuo pandeminio gripo, paaukojo po 4 tūkst. litų.

Tiesa, kaip teigia D. Mikelionis, šių lėšų planuojamam renginiui greičiausiai nepakaks. Tačiau planų surengti šventę sunkiau besiverčiančių rajono šeimų vaikams Šakių LIONS klubas neatsisakys. Prie planuojamo renginio netiesiogiai jau prisidėjo Marijampolės profesinio rengimo centro ir Kudirkos Naumiesčio bendruomenė: lapkričio 12 dieną vykusio renginio metu specialiai Šakių LIONS klubo planuojamam renginiui buvo surinkta 270 litų ir kitokios formos aukų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos