baneris leidinys

Tradiciškai vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, šventiniai renginiai prasidėjo Šv. Mišiomis, iškilmingu valstybės vėliavos iškėlimu miesto skvere. Kudirkos Naumiesčio kultūros namuose įvyko tradiciniai “Varpo” apdovanojimai. Simboliniais varpais tądien buvo pagerbti penki Kudirkos Naumiesčio kraštui nusipelnę asmenys. Pasak seniūno A. V. Puidos, naumiestiečiai surado tuos žmones, kurie vardan tos Lietuvos, vardan naumiestiečių gėrybės kuria, daro gerus darbus.

“Varpo” apdovanojimo nominacija už atsidavimą ir ištikimybę mokytojo profesijai buvo įteikta matematikos mokytojui P. Piešinai. Mokytojas beveik 50 metų kantriai ir sąžiningai vaikus moko matematikos vienintelėse savo darbovietėje - “Vinco Kudirkos” gimnazijoje.
Skulptorius Gediminas Egliniškis taip pat buvo pagerbtas “Varpo” nominacija. Skulptoriaus rankų darbo akmens darbais  yra puošiamas Kudirkos Naumiesčio miestas.
2008 metų “Varpo” nominaciją už iniciatyvas, jautrumą ir rūpestį kaimo gyventojai gavo Panovių bendruomenės pirmininkė Irena Jurkšienė. Meilė savo profesijai ir atsidavimas darbui buvo įvertintas kraštiečių patikėtu “Varpo” nominacijos apdovanojimu. 2008 metų “Varpo” nominacija už užkrečiantį pavyzdį ugdant vaikus ir jaunimą menine dvasia, puikius darbo rezultatus buvo apdovanota muzikos mokytoja Edita Legotienė. 
Apdovanojimo šventinėje ceremonijoje dalyvavo seniūnas Alfredas Vincas Puida, Seimo narys Mindaugas Bastys, meras Juozas Bertašius, Vicemeras Algimantas Damijonaitis ir daugelis kitų savivaldybės darbuotojų.
“Draugo” inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos