baneris leidinys

Praėjusį ketvirtadienį Šakių kultūros centre vyko jau tradiciniu renginiu tapusi vokalinių ansamblių ir solistų šventė „Zanavykų balsai“. Beje, šiais metais pasirodymai vertinami nebuvo.

Šakių kultūros centro direktorė Irena Drazdauskienė kalbėjo, kad šiais metais organizatoriai nusprendė nerengti konkurso, o padovanoti žmonėms gražų koncertą. Vokalinių kolektyvų vadovė Ingira Jakienė kalbėjo, kad „Zanavykų balsai“ jau turi nuolatinį klausytoją, kuris aplodismentais ir gėlių žiedais pagerbia dainuojančiuosius scenoje. „Daina buvo išsakyta labai daug ir gražių žodžių. Be to, matome, kad kuo laikmetis sunkesnis, tuo daugiau kultūrinių renginių žmonėms reikia“, - teigė I. Jakienė.

Renginyje pasirodė penki rajono ansambliai: „Gaudenė“ ir „Akordas“ (vadovė Ingira Jakienė, koncertmeisterė Dalia Zokienė), Briedžių moterų ansamblis ir žmonių su negalia ansamblis „Siesartis“ (vad. Asta Grigaitienė, konc. Sonata Povilaitienė) bei Sintautų „Mozaika“ (vad. Deividas Kerevičius, konc. Aida Rėčkuvienė). Dainomis susirinkusiuosius džiugino ir septyni solistai: Edgaras Pilypaitis, Ingrida Kuraitė, Aida Valentienė, Birutė Baltrušaitienė, Valdas Pališkis, Algirdas Jurgilas, Irma Rastauskaitė. Duetu dainavo Violeta Bosaitė ir Violeta Simonavičienė, Romas Baltrušaitis ir Stasė Piliutienė, Teresė Račiūnienė ir Stasė Piliutienė.
 
Kitais metais, kaip kalbėjo I. Drazdauskienė, „Zanavykų balsai“ bus skirti Beatričės Grincevičiūtės 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Organizatoriai dėkoja visiems rėmėjams, ištiesusiems ranką kultūros labui šiuo nelengvu finansiniu ir ekonominiu laikotarpiu.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos