baneris leidinys

gerdziunaiPraėjusį sekmadienį Gerdžiūnų kaimo bendruomenės nariai rinkosi į vietos laisvalaikio salę, kur susitiko su kraštiečiu floristu Marijum Gvildžiu. Jis floristikos meno paslaptimis dalijosi su projekto „Kurkime grožį - 3“ dalyviais.

Nuotr. Praėjusį trečiadienį Gerdžiūnuose buvo įgyvendintas projektas „Kurkime grožį - 3“. Patarimus gerdžiūniškiams dalijo Marijus Gvildys.


Artėjančių Šv. Kalėdų laukimo nuotaikos  verčia visus susimąstyti, kaip įdomiau ir išradingiau joms pasiruošti. Todėl Gerdžiūnų bendruomenė jau trečius metus vykdydama floristikos projektą jaunimui “Kurkime grožį - 3” lapkričio 28 dieną rinkosi į miestelio laisvalaikio salę. Į Gerdžiūnus buvo pakviestas kraštietis floristas Marijus Gvildys. Jis kaip visuomet pilnas naujų idėjų, išradingas, kūrybingas ir į pasaulį žvelgiantis kitu žvilgsniu, šį kartą negailėjo patarimų. Į jo rengiamus seminarus visuomet susirenka nemažas būrelis įvairaus amžiaus žmonių. Šiame projekte dalyvavo ir  Ilguvos socialinės globos namų gyventojai. Projekto dalyviai  gamino kalėdinius papuošimus – „šokančias žvakes“, kurios puoš namų langus, vitrinas ar kitas kambario vietas švenčių metu. ,,Sunkmečio laikotarpiu reikia sugebėti nudžiuginti save ir savo artimuosius ne brangiomis dovanomis, kurių galbūt šiemet ne kiekvienas išgalėsime nupirkti, bet išradingu, įspūdingu bei pigiu jų pateikimu. Į žvakių kompoziciją nereikėtų dėti brangių elementų, ji turi būti pigi, bet maloni ir džiuginanti”,- sakė floristas M. Gvildys. Todėl šio seminaro tikslas buvo kuo gražiau, bet pigiau pasigaminti kalėdinį akcentą žvakę - eglutę.
 
Po to floristas pademonstravo, kaip galima pasigaminti šventinį fejerverką. Jį būtų galima įkomponuoti į dovanėlę arba kaip atskirą komponentą naudoti šventinį vakarą. Po seminaro bendruomenės žmonės dar ilgai nenorėjo skirstytis į namus. Visi klausėsi M. Gvildžio pasakojimų apie jo keliones po užsienio šalis, kaip menas padeda išvengti liūdnų minčių, nostalgijos bei suteikia visiems daug  malonių akimirkų.

Bendruomenės taryba tarėsi, kuo  ateityje būtų galima nudžiuginti bendruomenės narius, vis daugiau juos įtraukiant į visuomeninę veiklą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos