baneris leidinys

gerdziaiKai dienos trumpėja, vakarai tamsėja, kelias pasidengia ledo sluoksniu, gatvėse darosi nesaugu pėstiesiems ir vairuotojams. Lapkričio 26 dieną Gerdžiūnų bendruomenė organizavo renginį “Saugus aš, būk saugus ir tu”.  

Nuotr. Gerdžiūnuose Kelių policijos poskyrio specialistas Gintautas Vedegys žmonėms aiškino apie saugų eismą keliuose.

Renginyje dalyvavo Kriūkų vidurinės mokyklos Gerdžiūnų Petro Dumčiaus pagrindinio ugdymo skyriaus moksleiviai ir mokytojai bei Ilguvos socialinės globos namuose gyvenantys žmonės. Renginio tikslas - gerinti  žmonių saugaus eismo švietimą ir  neįgaliųjų integraciją į bendruomenę. Į  renginį dalyviai atsinešė piešinį arba nuotrauką, kurioje parodyta  pavojinga eismo situacija. Viktorinoje aktyviai rungėsi ir maži, ir dideli.
 
Popietėje dalyvavo ir apie eismo saugumą kalbėjo rajono policijos komisariato Kelių policijos poskyrio specialistas Gintautas Vedegys, jis komentavo piešinius bei nuotraukas. Taip pat svečiavosi  VĮ ,,Marijampolės regiono keliai” specialistas Egidijus Lovkis, kuris renginio dalyviams išdalijo daug šviesą atspindinčių atšvaitų ir liemenių, knygelių, bukletų apie saugų eismą.

“Džiaugiamės, kad daug susirinko ir tikimės, kad šio vakaro pamokos ilgai dar neišblės iš atminties ir jas taikysime praktiškai”, - apibendrindama renginį kalbėjo bendruomenės pirmininkė Jolanta Puidokienė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos