baneris leidinys

rugyteVėl nauji meno kūriniai papuošė savivaldybės fojė sienas. Šįkart beveik po metų laiko rudens spalvomis šviečiančią naują paveikslų kolekciją meno gerbėjams ir mylėtojams dovanoja garsi mūsų krašto menininkė, pedagogė Lolita Rūgytė.

Nuotr. Savivaldybės fojė eksponuojami menininkės L. Rūgytės nauji paveikslai.

Praėjusio penktadienio popietę gausus būrys artimųjų, kolegų, draugų, mokinių rinkosi į savivaldybės fojė, kur buvo atidaryta Šakių rajono meno mokyklos pedagogės, dailininkės Lolitos Rūgytės tapybos darbų paroda. Parodos atidarymo šventėje skambėjo draugų, gerai pažįstamų žmonių sveikinimai, švelnūs žodžiai skirti taip dažnai vadinamai „mūsų“ Lolitai. Menininkės sukurti paveikslai kupini rudeninių spalvų. Parodos atidaryme ne itin kalbi menininkė neslėpė savo subtilaus džiaugsmo naująja paroda. „Stengiausi pabėgti nuo žmogaus, bet man nepavyko. Bandžiau išsivaduoti iš būtybių, kurias piešė ir piešė ranka, tačiau ne visai pavyko, dalis jų liko. Kažkas atsitiko, kad mano drobėje gyvena žmogus“, - apie naujuosius paveikslus kalbėjo menininkė.
 
Puikiai šakiečiams žinoma Lolita neslepia, kad ją kūryba lydi visą gyvenimą ir nieko daugiau, kaip tik kurti, ji teigia nenorinti. Naujuosiuose paveiksluose autorė norėjo sukurti ciklą abstrakcijų, lengvų, talpinančių „non finito“ momentą. „Jeigu paveiksluose atrasite kažką, kas iššauks prisiminimą, nuotaiką ar vaizdinį, manysiu, kad pavyko“,- teigė menininkė L. Rūgytė.

Per savo kūrybinio gyvenimo kelią L. Rūgytė yra paruošusi 20 autorinių ir 50 grupinių parodų, surengtų Lietuvoje ir netolimame užsienyje. Taip pat ji dalyvavo 18 respublikinių ir tarptautinių dailininkų plenerų.  

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos