baneris leidinys

renginysGruodžio 4 dieną Šakių kultūros centre vyko Šakių seniūnijos neįgaliųjų draugijos, vadovaujamos Liudos Samuolienės, padėkos renginys, kuriame netrūko gerumo žodžių bei šilumos. Tai, kad žmogus jaučiasi dėkingas kartais nereikia ištarti žodžiu, pakanka išvysti padėkos kupinas akis ar išgirsti nuoširdžiai atliekamą vaiko dainą, deklamuojamą eilėraštį.

Nuotr. Susirinkusieji ne tik dėkojo geradariams už paramą, bet ir linksmai leido laiką, bendravo.

Šakių seniūnijos neįgaliųjų draugijos koordinatorė L. Samuolienė prisiminė, kad viskas prasidėjo dar 1992 metais, kai Kanadoje gyvenanti šakietė Elytė Naujokaitytė – Gudinskienė atsiuntė vežimėlį neįgaliajam, kuris tuomet atiteko Angelei Zotovaitei. Vėliau Kanadoje veikianti organizacija „Pagalba Lietuvos vaikams”, kuriai priklauso ir minėta šakietė, ne kartą rėmė mūsų rajono vargstančias šeimas. Vasarą ir pati organizacijos vadovė Nijolė Janina Otto viešėjo mūsų rajone ir taip pat suteikė paramą vargstantiesiems. Už jos paaukotus pinigus buvo nuspręsta nupirkti maisto ir drabužių. Šia labdaringa veikla besirūpinanti L. Samuolienė teigė, kad kanadietės dėka buvo aplankyti ir paremti 83 rajone gyvenantys vaikai ne tik Šakiuose, bet ir Plokščiuose, Sudargo, Griškabūdžio seniūnijose. Be to, ne vienas šiose šeimose augantis vaikas turi ir sveikatos sutrikimų arba yra neįgalus. „Tiesiog žiūrėjome, kuriose šeimose auga daugiau vaikų, kurie sunkiau verčiasi, kuriems pagalbos reikia labiausiai“, - apie pasirinktas šeimas kalbėjo Neįgaliųjų draugijos koordinatorė.
 
Tad praėjusį savaitgalį vykęs renginys ir buvo skirtas prisiminti ir padėkoti tiems, kurie nelieka abejingi ir ištiesia pagalbos ranką. Tokių žmonių nemažai yra ir mūsų rajone. Aštuoniolikai tokių nuolatinių rėmėjų buvo įteiktos Padėkos. Be to, nuspręsta už Kanadoje gyvenančias geradares aukoti Šv. Mišias, o ant šakietės artimųjų kapų uždegti žvakeles. Gerumo žodžių bei padėkų tikrai netrūko.

Susirinkę vaikai ir jų tėveliai tądien linksminosi, dainavo, šoko, bendravo bei draugiškai kartu leido laiką. Rajono meras Juozas Bertašius, išgirdęs kaip dainuoja plokštietė Monika, kurios tėvelis nuskendo Nemune, o šeimoje be jos auga dar penki broliukai ir sesutės, pažadėjo sumokėti metinį mokestį už jos mokymąsi Meno mokykloje. Renginio organizatorė L. Samuolienė stebėjosi, kokia šiluma ir gerumu dvelkė susirinkusieji. Kartais nereikia padaryti nieko ypatinmgo, kad pajustum žmogaus dėkingumą už tavo atliktus darbus, suteiktą paramą. O tai renginio metu tikrai jautėsi. Tad darykime gerus darbus bei ištieskime pagalbos ranką ne tik artėjant šventėms...

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos