baneris leidinys

parodaGruodžio 9 dieną Zanavykų krašto muziejuje buvo atidaryta šeštoji sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos Šakių „Viltis“ neįgaliųjų darbelių paroda. Joje eksponuojami ne tik mūsų rajono neįgaliųjų darbai.

Nuotr. Šiais metais „Vilties“ parodoje eksponuojami ne tik Šakių, bet ir kitų rajonų neįgaliųjų sukurti darbai.

Gruodžio 3 dieną pasaulyje buvo minima Tarptautinė žmonių su negalia diena. Įvairiuose Lietuvos kampeliuose neįgalieji rengė parodas, koncertus, skirtus šiai dienai. Zanavykų krašto muziejuje ši diena paminėta vėliau, bet ne ką prasčiau.

Šiais metais Šakių „Vilties“ surengta paroda jau šeštoji. Parodos metu eksponuoti ne tik šakiečių, bet ir Jurbarko, Kazlų Rūdos neįgaliųjų darbeliai. Išradingumo ir kruopštumo šiems žmonėms tikrai daugelis galėtų pavydėti. Pristatyti darbai išsiskyrė ir įvairia technika. Buvo galima išvysti ne tik tapybos, bet ir vilnos, dekupažo, mezgimo, nėrimo, karpinių, molio bei siuvinėjimo darbų. Šakių „Vilties“ vadovė Roma Dėdynienė džiaugėsi puikiai pavykusia paroda bei gausiai į ją susirinkusiaisiais. Tad ir ateityje planuojama rengti panašaus pobūdžio parodas, kurios daug džiaugsmo bei gerų emocijų suteikia ir patiems neįgaliesiems.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos