baneris leidinys

gelgaudiskisGelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“ aktyviai dalyvavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos skelbtame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėje“. Gruodžio 10 dieną įvyko baigiamasis konkurso, trukusio beveik tris mėnesius, renginys.

Nuotr. Renginyje dalyvavo ir patys konkurso organizatoriai iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos (iš dešinės į kairę) V.Kuznecovas ir A.Andrijonas bei Šakių kelių policijos poskyrio viršininkas J.Stanaitis.

Gelgaudiškio bendruomenė džiaugėsi, kad jų organizuojamoje popietėje dalyvavo ir patys konkurso organizatoriai: Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos eismo saugumo skyriaus vyr. specialistas Viktoras Kuznecovas, direkcijos ryšių su visuomene vyr. specialistas Antanas Andrijonas ir rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Kelių policijos poskyrio viršininkas Jonas Stanaitis.
Į renginį buvo pakviesti viktorinoje dalyvavę ir rašinius rašę mokiniai, jų mokytojai, bendruomenės nariai. Jiems laikraštyje „Gelgaudukas“, bendruomenės internetiniame puslapyje, Gelgaudiškio specialiojoje ir vidurinėje mokyklose, Vaikų dienos centre buvo nuolat primenama, kaip svarbu kiekvieno eismo dalyvio: ir vairuotojo, ir pėsčiojo kultūra, pakantumas, atsakomybė, geranoriškumas, dėmesys gatvėje ir kelyje. Lapkričio 1 dieną buvo surengta akcija „Vėlinių vilties liepsnelės“, kurios metu prie bažnyčios ir įėjimų į kapines moksleiviai ir jaunimas išdalino 800 atšvaitų lankantiems artimųjų kapus gelgaudiškiečiams ir miestelio svečiams, internetu buvo vykdoma viktorina ,,Būk atsakingas eismo dalyvis“ ir rašinių konkursas saugaus eismo tema, kurių aktyviausi dalyviai -  9-10 metų mokiniai.
 
Padėkos raštais ir specialiais prizais: knygelėmis, atšvaitais, liemenėmis, šviesą atspindinčiais žaisliukais buvo apdovanoti viktorinos, rašinių konkurso nugalėtojai ir renginio dalyviai. Viktorinoje ,,Būk atsakingas eismo dalyvis” geriausiai pasirodė 3 klasės mokinė Radvilė Puidokaitė, 5 klasės mokinė Toma Mažutytė, 4A klasės mokiniai (mokytoja Virginija Kasparaitienė), Gelgaudiškio specialiosios mokyklos 5 klasės mokinė Justina Bernotavičiūtė (mokytojas Audrius Lostys). Rašinių konkursą laimėjo 4 A klasės mokiniai (mokytoja Virginija Kasparaitienė), 7 B klasės mokiniai (mokytoja Danutė Aniulienė) ir 4 B klasės mokinė Šarūnė Kriaučiūnaitė (mokytoja Diana Baužaitė).

Kaip teigė Gelgaudiškio bendruomenės centro pirmininkė Genutė Žilinskienė, dalyvavimas šiame projekte paskatino susimąstyti apie savo elgesį gatvėje ir kelyje. Prisiminus skaudžius praeitų metų eismo įvykius, atsirado paskatinimas saugoti ne tik save, bet ir kitus, nešioti atšvaitus, gatvę pereiti tam skirtose pėsčiųjų perėjose, nepamiršti užsisegti saugos diržų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos