baneris leidinys

parodaPraėjusį trečiadienį Šakių kultūros centre pristatyta kauniečio Gintaro Pankevičiaus minimalistinė portretų paroda, kurios atidarymo metu autorius piešė visus norinčiuosius.

Nuotr. Šakių kultūros centre eksponuojami ne tik atvežti, bet ir parodos metu nupiešti G. Pankevičiaus darbai.

Neaišku, ar dėl šventinio laikotarpio, ar dėl to, kad Rotušėje tą pačią dieną vyko dar vienos parodos atidarymas, tačiau G. Pankevičiaus paroda nesulaukė didelio lankytojų dėmesio. Visgi tie, kurie nepatingėjo užeiti į Šakių kultūros centrą, galėjo pasinaudoti siūloma pramoga - būti nupieštiems. Mat G. Pankevičius jau senokai mąstė Šakiuose surengti tokio pobūdžio parodą, kad žmonės matytų, kaip yra piešiami portretai. Pavyko jo idėja, ar ne, spręsti sunku, tačiau tie, kurie buvo nupiešti, liko patenkinti.

Dailininkė Lolita Rūgytė kalbėjo, kad G. Pankevičiui portretų piešimas yra labai artimas, nes gali pajusti artimą kontaktą su žmogumi. „Parodoje pristatyti darbai tikrai minimalistiniai, kai kurie, sakyčiau, netgi tik užuomina į portretą, bet pažiūrėkit, kaip jam pavyksta pagauti ir užfiksuoti momentinį bruožą“, - darbus vertino L. Rūgytė. „Pagauti bruožą“ autoriui, matyt, tikrai svarbu, nes ir Šakiuose buvo atvejis, kai žmogų nupiešti nepavyko iš karto. Tad sudraskydamas nepavykusį darbą G. Pankevičius konstatavo, jog jam tiesiog nepavyko „pagauti“ to žmogaus. Parodos atidarymo metu nutapyti portretai ir dabar eksponuojami Šakių kultūros centro foje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos