baneris leidinys

neigaliejiTarpušventyje Šakių rajono žmonių su negalia sąjungos pirmininkė Stasė Vasaitienė su bendražygiais lankė vargingai gyvenančius šios sąjungos narius.

Tradiciškai didžiųjų švenčių proga Šakių rajono žmonių su negalia sąjungos vadovybė vykdė akciją, kurios metu lankė ir parėmė vargingai gyvenančius žmones. Sąjungos pirmininkė Stasė Vasaitienė drauge su Danute Grimalauskiene, Brone Murauskiene, Lilija Grigaitiene ir Kalėdų seneliu aplankė per 70 sąjungai priklausančių neįgaliųjų. Be to, akcijos įgyvendintojai aplankė dar keletą seniūnijose gyvenančių ir sunkiai besiverčiančių žmonių. Moterys nepamiršo ir Patašinėje gyvenančios šeimos, kuri dar visai neseniai nukentėjo nuo gaisro. Dėl nelaimės be pastogės liko ir šeimoje augantys trys mažamečiai.  

Visiems aplankytiesiems moterys įteikė po maisto paketą, kurį surinko akcijos „Maisto bankas“ metu. Nuo gaisro nukentėjusiai šeimai dovanojo ne tik maisto, bet ir drabužių.
 
Kaip teigė sąjungos pirmininkė S. Vasaitienė, aplankytieji žmonės neslėpė susijaudinimo ir dėkingumo. Kai kuriems sunkiai gyvenantiems neįgaliesiems moterys padėjo pasitvarkyti ir buityje. Pasak S. Vasaitienės, ne pirmus metus jų vykdomą labdaringą veiklą noriai palaiko ir vietos verslininkai. Šiai veiklai šiemet neabejingi liko UAB „Gulbelė“, Šakių „Caritas“, UAB „Lukšių pieninė“ bei dar vienas verslininkas, nepanoręs skelbti savo pavardės.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos