baneris leidinys

sypsenaPraėjusią savaitę vieninteliame stacionariame Baltijos šalių cirke, esančiame Rygoje, vyko pirmasis tarptautinis festivalis „Auksinis Karlas 2011“. Aukšto lygio konkurse tarpusavyje varžėsi tiek suaugusieji, tiek jaunieji cirko artistai. Šakiečiai šiame konkurse laimėjo net dvi nominacijas.

Nuotr. Šakių cirko studijos „Šypsena“ artistai po konkurso „Auksinis Karlas 2011“.


Sausio 21 - 24 dienomis Rygoje vykusiame tarptautiniame konkurse „Auksinis Karlas 2011“ dalyvavo net devynių šalių cirko artistai, tarp kurių buvo ir Šakių cirko „Šypsena“ atlikėjai. Lietuvai ir rajonui tarptautiniame konkurse atstovavo plastinis kvartetas (Akvilė Vaičaitytė, Rūta Kiverytė, Erika Januševičiūtė, Sandra Bendoriūtė). Taip pat pasirodė ekvilibristas su vienračiu Juras Pratusevičius bei cirko vadovė Itana Januševičienė su numeriais antipodas ir balandžiai.

Konkurse tarpusavyje varžėsi jaunieji ir suaugę cirko artistai. Iš viso buvo 40 dalyvių, kurių didžioji dalis – profesionalai.
 
Į baigiamąjį konkurso koncertą pateko J. Pratusevičius ir I. Januševičienė. Itana laimėjo nominaciją „Misis Auksinis Karlas 2011“, o Juras – nominaciją „Mini misteris Auksinis Karlas 2011“.

Cirko „Šypsena“ artistai namo grįžo puikios nuotaikos. Nuotaiką pakėlė ne tik gautos nominacijos, bet ir festivalio metu atsigirsti atsiliepimai apie šauniai Šakiuose organizuotą cirko festivalį „Cirko žiburiai“.

Cirko studijos „Šypsena“ vadovai I. ir R. Januševičiai vasario 19 dieną organizuoja 35-erių metų cirko studijos gimtadienį. Vadovai prašo atsiliepti visus buvusius cirko „Šypsena“ artistus ir maloniai kviečia dalyvauti gražioje šventėje. Daugiau informacijos suteikiama šiais numeriais: 51-058, mob. 8-699-59230.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos