baneris leidinys

Giedrė PLEČKAITYTĖ

Keturių jaunuolių suburta komanda “Impress’Team” atšventė vienerių metų gimtadienį. Teminių vakarėlių organizatoriai savo vykdomą veiklą vertina kaip savo gyvenimo būdą bei norą Šakiuose atgaivinti geras jaunimo pasilinksminimo tradicijas. Jų įdėtą triūsą rengiant vakarėlius įvertina gausiai susirinkusi minia.

Vasario 13 dieną kultūros centre “Jaunystė” jaunuolių “Impress’Team” komanda atšventė vienerių metų gimtadienį. Šios komandos pastangomis Šakiuose po truputį atgyja gerų vakarėlių tradicijos. Šakiuose pramoginis gyvenimas pastaruoju metu buvo užgesęs. Mintis organizuoti teminius vakarėlius kilo tuomet, kai vienas iš komandos narių Saulius pastebėjo, jog Šakiuose nėra normalios jaunimo diskotekos. “Man tai yra hobis. Viskas prasidėjo nuo mokyklos laikų, kuomet pradėjau garsinti mokyklos renginius. Vėliau grojau diskotekose”, - kalbėjo S. Kasparevičius.
Padaręs vienerių metų pertrauką nuo dalyvavimo pramoginiuose renginiuose, S. Kasparevičius ėmėsi iniciatyvos atgaivinti jaunimo pasilinksminimo tradicijas. Taip buvo įkurta “Impress’Team” komanda. Per vienerius metus jaunuolių pastangomis rajono jaunimėlis turi galimybę pasilinksminti kokybiškuose vakarėliuose, bent kartą per mėnesį komanda jaunimui organizuoja teminius vakarėlius. Pasak Sauliaus, teminiai vakarėliai daromi rečiau dėl to, kad organizatoriai spėtų tinkamai pasiruošti kiekvienam renginiui. Kiekvienam renginiui pasiruošti reikia įdėti ne mažai jėgų ir pastangų, kad vakarėlis būtų įdomus ir vykęs.
Iš keturių narių (Sauliaus Kasparevičiaus, Martino Eimučio, Andriaus Bieliūno ir Algirdo Jurgilo) susidedanti komanda šiandien skaičiuoja surengtus vakarėlius ir dalinasi prisiminimais apie jų sėkmę. Pirmasis renginys “Pasitūsinkime” įvyko prieš metus, būtent jis S. Kasparevičiui paliko neišdildomus įspūdžius. Tuomet į vakarėlį suėjo daugiau kaip 400 Šakių jaunimėlio. Kad toks skaičius jaunuolių susirinktų į Šakiuose vykstančią diskoteką, labai neįprasta. Šakių jaunimas pastaruoju metu ganėtinai pasyvus. Sėkmingas renginys įkvėpė jaunuolius savo pradėtą veiklą plėtoti toliau. Nuo tada “Impress’Team” komanda siekia savo užsibrėžtų tikslų. Per pirmuosius savo gyvavimo metus jie surengė septynis renginius. S. Kasparevičiaus ir M. Eimučio nuomone, vasarą įvykęs “DJ turnyras” organizatoriams buvo įspūdingiausias ir labiausiai pasisekęs.
Kaip pasakojo S. Kasparevičius, renginius inicijuoja komandos  nariai, juos organizuoja savomis lėšomis. Ar vakarėlių organizatorių įdėtas darbas ir investicijos atsipirks,  priklauso nuo vakarėlio sėkmės. S. Kasparevičiaus teigimu, jie pelno nesiekia. “Svarbiausia, kad renginys atsipirktų. Būna taip, kad vienas kitas litas dar ir lieka”,- kalbėjo vienas “Impress’Team” komandos narių. O geriausias atlygis jiems yra tada, kai atsigirsta geri atsiliepimai iš vakarėlyje dalyvavusių asmenų. Pasak Sauliaus, “Impress’Team” komandai svarbiausia, kad publika renginiais būtų patenkinta. “Malonu stebėti salėje publiką, kuri vakarėlio metu gerai leidžia laiką”,- sakė S. Kasparevičius.
O Šakių jaunimą išjudinti, deja, nėra lengva. “Impress’team” judėjimas, anot M. Eimučio, yra įdomus ir naudingas laisvalaikio praleidimo būdas. “Tai pagerina gyvenimo kokybę. Mes sukuriame  laisvalaikio formą jaunimui. Man svarbu, kad vakarėlis būtų linksmas ir įdomus”, - kalbėjo M. Eimutis. “Impress’Team” komandos rengiamuose vakarėliuose groja žinomi hitai, remiksai, lengvo Haus stiliaus šokių muzika. Renginių metu prie DJ-ų pultų stovi garsūs Lietuvos DJ-ai. Teminiuose vakarėliuose jaunimui siūlomos specialios užduotys, taip siekimas publiką išjudinti ir dar labiau sudominti.
S. Kasparevičius tiki, kad ateityje “Impress’Team” komanda švęs dar ne vieną gimtadienį. Jaunuoliai negalvoja užsisėdėti rajone. Jų ateities planuose - su savo programa pasirodyti ir didmiesčių klubuose. “Manau, kad kiekvienas tobulėdamas nori pasiekti daugiau, nebūtina sėdėti vienoje vietoje”,- kalbėjo S. Kasparevičius. Pirmojo “Impress’team” komandos gimtadienio vakarėlyje jaunimui grojo DJ-Jovani,  DJ Green Moon iš Kauno. Šoko jaunieji Šakių talentai jumpstyle šokėjai “HSE”. “Impress’Team” komandos sėkmę parodė ir tai, kad gimtadienio proga kultūros centras “Jaunystė” buvo sausakimšas nuo susirinkusio pasilinksminti jaunimo. “Viską, ką mes darome, tai darome dėl jūsų. Kol jaunimas pas mus eis, mes darysime. Stengsimės tobulėti ir daryti viską, kad tik būtų palanku jiems atvykti pas mus. Visi, kas domisi mūsų veikla, prašome apsilankyti”, - kalbėjo S. Kasparevičius.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos