baneris leidinys

zypliu_kapelaSavaitgalį Šakių kultūros centre vyko rajoninė kaimo kapelų šventė – varžytuvės „Pašešupių armonika“, kuri sulaukė nemažo ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų dėmesio.

Nuotr. Žiūrovų prizas renginio metu buvo įteiktas Zyplių kaimo kapelai, vadovaujamai Remigijaus Poderio.

Iš viso kapelų šventėje dalyvavo 12 kaimiškos muzikos kolektyvų iš viso rajono. Kaip pastebėjo Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Aurelija Papievienė, šiais metais kolektyvai išsiskyrė aukštu lygiu, vokalo ir instrumentų suderinamumu. „Anksčiau būdavo, kad kažkuri kapela išsiskiria kaip silpnesnė, bet šiais metais tikrai visos labai gerai pasirodė. Bet kurią kapelą paėmus nebūtų gėda reprezentuoti rajoną“, - teigė A. Papievienė.

Šiais metais „Pašešupių armonika“ organizuota labiau kaip šventinis, o ne konkursinis renginys, tad geriausi renkami nebuvo. Visgi tam tikrų apdovanojimų buvo. Žiūrovų prizas, kurį įsteigė ūkininkas Ramūnas Kaunas, atiteko Zyplių kaimo kapelai. Mero Juozo Bertašius įsteigti prizai įteikti Girėnų ir Liepalotų kaimo kapeloms.

Būdavo įprasta, kad ateinančių metų renginį organizuoja laimėjęs kolektyvas. Kadangi geriausieji renkami nebuvo, burtai lėmė, kad kitų metų „Pašešupių armoniką“  organizuos Šakių meno mokyklos liaudiškos muzikos kapela.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos