baneris leidinys

sokisKovo 18 dieną Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijoje vyko ketvirtasis, jau tradiciniu tapęs, šiuolaikinio šokio festivalis „Šok su mumis“, sukvietęs didelį būrį šokio mylėtojų.

Nuotr. Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos šokėjai, sužavėję žiūrovus savo pasirodymu, tapo šiuolaikinio šokio festivalio laureatais.

Festivalyje dalyvavo svečiai iš kaimyninių Kalvarijos ir Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijų (net trys kolektyvai), taip pat mūsų rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos, Šakių „Žiburio“ gimnazijų, Šakių „Aukuro“ („PUELLA“ - du kolektyvai) ir Sintautų pagrindinių mokyklų, Griškabūdžio, Plokščių vidurinių  mokyklų kolektyvai.

Pasak Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos direktoriaus pavaduotojos Birutės Adomavičienės, šiemet festivalyje dalyvavo net 13 šokių kolektyvų. Jie parodė ne tik šiuolaikines šokio kompozicijas, bet šoko ir klasikinius šokius. Vieną šaunų kolektyvą keitė kitas. Nei šokėjai, nei žiūrovai   nepajuto, kaip šokio sūkuryje prabėgo dvi valandos.

Šių metų festivalio laureatais tapo Vilkaviškio „Aušros“  gimnazijos merginų šokių grupė „Norija“ ir Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos vyresniųjų klasių mišri šokių grupė. Festivalis suteikė daug džiaugsmingų akimirkų tiek patiems šokėjams, tiek žiūrovams, kurie vos tilpo į sausakimšą gimnazijos aktų salę.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos