baneris leidinys

kuraiteBalandžio 1 dieną Šakių jaunimo sąjungos „Apskritasis stalas“ patalpose vyko sąjungos rinkiminis susirinkimas, kuriame buvo priimti nauji įstatai ir išrinkta nauja vadovybė.

Nuotr. Šakių rajono jaunimo organizacijų sąjungai „Apskritasis stalas“ dvejiems metams vadovauti išrinkta griškabūdietė M. Kuraitė.  

Šių metų pradžioje buvusios sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkės Aistės Bakaitės atsistatydinimas privertė iš esmės įvertinti, peržvelgti sąjungos veiklą. Penktadienį vykusiame susirinkime sąjungos veiklai neabejingi žmonės priėmė naujus sąjungos įstatus. Buvo nuspręsta, kad nuo šiol pirmininkas ir valdyba bus renkami dvejiems metams, anksčiau buvo renkami tik vieneriems. Beje, nuo šiol valdybą galės sudaryti nenustatytas narių skaičius, seniau ją galėjo sudaryti tik penki asmenys. Artimiausiu metu šie įstatai bus įregistruoti. Taip pat susirinkime buvo nutarta, kad, esant poreikiui, sąjunga turi dirbti ne tik su organizacijomis, bet ir su neformaliomis jaunimo grupėmis. Į Šakių jaunimo sąjungą „Apskritasis stalas“ priimta nauja organizacija „Varpo dramos studija”, tai Šakių „Varpo” vidurinėje mokykloje naujai susikūrusi asociacija.

Galiausiai išrinkta nauja sąjungos „Apskritasis stalas“ valdyba. Pirmininke tapo Griškabūdžio vidurinės mokyklos vienuoliktokė, visuomenininkė Milda Kuraitė. Naują organizacijos valdybą sudaro Martinas Eimutis, Jonas Bataitis, Lukas Keraitis ir Bernadeta Domeikaitė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos