baneris leidinys

klevelisLopšelyje darželyje „Klevelis“ jau nuo ankstyvojo amžiaus skatinamas vaikų domėjimasis gimtąja kalba, meilė ir pagarba knygai. Praėjusią savaitę, balandžio 4-8 dienomis, minint tarptautinę knygos dieną darželyje vyko gimtosios kalbos savaitė.

Nuotr. Kiekviena grupė rinko žodelius, kuriuos sudėjo į gražiausių žodžių puokštę.

Savaitė prasidėjo susitikimu su vaikų poete Zita Gaižauskaite, kuri savo kūrybos eilėraščius perteikė Velykų bobutės vaidmenį, žaismingai bei sumaniai įtraukdama ir vaikus.

Šiomis dienomis visi darželio vaikai apsilankė logopedo kabinete ir susipažino su įdomiomis priemonėmis ir žaidimais, skirtais kalbos ugdymui. Tačiau didžiausią susidomėjimą ir nuoširdžias emocijas ugdytiniams  sukėlė apsilankymas knygyne „Pegasas“ ir Šakių miesto viešojoje bibliotekoje . Knygyno darbuotojos rado laiko priimti darželio grupes, išradingai ir išsamiai papasakoti apie  knygyno „Pegasas“ pavadinimo kilmę, apie jame esančias įvairiausias knygutes, vaikai patys galėjo ant knygelių užklijuoti kainas. Vaikai ne tik klausėsi, bet turėjo atsakyti į pateiktus klausimus apie įvairius pasakų herojus, už ką buvo apdovanoti saldumynais, balionais ir diplomais. Šakių miesto bibliotekoje darbuotojos vaikus pasitiko vaikų literatūros skyriuje,  kur jie susipažino  bei galėjo pavartyti  gausybę įvairiausių vaikiškų knygų, daug informacijos suteikė filmas apie knygelės atsiradimą.
 
Visą savaitę vaikai grupėse sakė ir rinko gražiausius žodelius, kuriuos sudėjo į gražiausių žodžių žiedą, o grupių žiedai sudarė gražiausių žodelių puokštę. Jų pristatymas ir buvo baigiamasis gimtosios kalbos savaitės akcentas.

Gražiausias ne tik šio renginio akimirkas galima rasti neseniai startavusiame darželio internetiniame puslapyje www.sakiuklevelis.lt.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos