baneris leidinys

rastauskaiteBalandžio 8 dieną Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Karališkoji Čiurlionio pasaka“, skirto 100 - osioms M.K.Čiurlionio mirties metinėms paminėti, parodos atidarymas bei jos dalyvių ir laureatų apdovanojimo šventė.

Nuotr. Lietuvos vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Karališkoji Čiurlionio pasaka“ laureatė Griškabūdžio vidurinės mokyklos dvyliktokė I. Rastauskaitė ir jos dailės mokytoja R. Amonienė.

Šiame renginyje dalyvavo ir keletas mūsų rajono moksleivių bei juos lydinčių mokytojų iš Sintautų pagrindinės, Griškabūdžio ir Šakių „Varpo“ vidurinių mokyklų, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos.

Konkurse dalyvavo  daugiau negu 1000 jaunųjų menininkų, tačiau  į parodą buvo atrinkta tik apie 100 geriausių darbų, iš jų tik 14 tapo laureatais. Jų tarpe ir viena mūsų rajono atstovė - Griškabūdžio vidurinės mokyklos dvyliktokė Irma Rastauskaitė, kuri kartu su savo dailės mokytoja Rima Amoniene buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis ir diplomais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos