baneris leidinys

rastauskaiteBalandžio 8 dieną Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Karališkoji Čiurlionio pasaka“, skirto 100 - osioms M.K.Čiurlionio mirties metinėms paminėti, parodos atidarymas bei jos dalyvių ir laureatų apdovanojimo šventė.

Nuotr. Lietuvos vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Karališkoji Čiurlionio pasaka“ laureatė Griškabūdžio vidurinės mokyklos dvyliktokė I. Rastauskaitė ir jos dailės mokytoja R. Amonienė.

Šiame renginyje dalyvavo ir keletas mūsų rajono moksleivių bei juos lydinčių mokytojų iš Sintautų pagrindinės, Griškabūdžio ir Šakių „Varpo“ vidurinių mokyklų, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos.

Konkurse dalyvavo  daugiau negu 1000 jaunųjų menininkų, tačiau  į parodą buvo atrinkta tik apie 100 geriausių darbų, iš jų tik 14 tapo laureatais. Jų tarpe ir viena mūsų rajono atstovė - Griškabūdžio vidurinės mokyklos dvyliktokė Irma Rastauskaitė, kuri kartu su savo dailės mokytoja Rima Amoniene buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis ir diplomais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos