baneris leidinys

varliu_kolekcionieriaiKovo 25 dieną oficialiai įregistruota Kolekcionuojančių varles asociacija, vos atšilus orams, pradėjo savo veiklą, balandžio 9 dieną Lukšių kultūros namuose sušaukdama savo pirmąjį varlyčių mylėtojų susirinkimą.

Nuotr. Pasveikinti Kolekcionuojančių varles asociacijos įkūrėjų ir palinkėti sėkmės darbuose atvyko Lukšių seniūnas Vidas Cikana.

Asociacijos prezidente išrinkta Reda Pečiulienė renginio dalyvius supažindino su asociacijos įstatais, internetinio puslapio sukūrimu, taip pat buvo apžvelgti praėjusių metų darbai ir aptarti nauji šių metų pasiūlymai. Renginio metu vyko oficialus ir iškilmingas pirmųjų asociacijos narių priėmimas. Dabar asociacija jau vienija net 12 varlyčių mylėtojų.

Pasveikinti Kolekcionuojančių varles asociacijos įkūrėjų ir palinkėti sėkmės darbuose atvyko Lukšių seniūnas Vidas Cikana, pasiūlęs Lukšių parkelyje įkurti varlių skulptūrėlių vietelę, Lukšių moterų klubas „Fedora“. Kompaniją, brazdindamos gitaromis, linksmino Lukšių miestelio gitaristės,  vadovaujamos Inesos Bagdonavičienės.
 
Po renginio visi buvo pakviesti nepraleisti progos ir čia pat atšvęsti asociacijos pirmųjų narių priėmimą. Asociacijos prezidentė prasitarė, kad labai linksma buvo linksmoji dalis, nes varlytės įrodė, kad tikrai moka linksmintis.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos