akcija2024 568px

kulturininkaiBalandžio 15-oji - Kultūros diena, kuri tradiciškai nebuvo pamiršta ir mūsų rajone. Šį kartą rajono kultūrininkai rinkosi Zyplių dvare. Kaip teigė Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė, susitikimu nebuvo siekiama kažko ypatingo, tiesiog norėjosi pabūti, pabendrauti, pailsėti.

Nuotr. Didžiausias renginio netikėtumas, kaip pripažino A. Kasparevičienė, iš ūkininko R. Kauno dovanų gauta Taikos, dar kitaip vadinama, Kultūros vėliava.

A. Kasparevičienė susitikimo pradžioje kalbėjo, kas gi yra kultūra. Tai, pasak jos, ne tik tai, ką mes matome scenoje – tai tik pasekmė. Kultūra, kaip teigė vedėja,  kiekvieno žmogaus suvokimas, koks jis bebūtų, kur begyventų. Per metus suorganizuojama daugybė įvairių renginių, todėl Kultūros dieną kultūrininkai norėjo nuo viso to pailsėti ir laisvai, neformalioje aplinkoje, pamiršti darbinius rūpesčius. Galbūt todėl niekas neteikė nei Padėkos raštų, nei Diplomų. „Tiesiog noriu visiems, įvairių žanrų srityse dirbantiems žmonėms, padėkoti už jų darbą, tradicijų puoselėjimą. Jūsų darbo dėka mes ir skiriamės nuo kitų regionų“, - kalbėjo A. Kasparevičienė.
 
Bene didžiausias susitikimo netikėtumas, kaip pripažino vedėja, dovanų gauta Taikos arba, kitaip vadinama, Kultūros vėliava, kurią padovanojo ūkininkas ir renginio rėmėjas Ramūnas Kaunas. „Svarstėme ir ne kartą galvojome, kad reikia užsisakyti šią vėliavą, bet vis atidėdavome kaip ne pirmo būtinumo daiktą, nes šiek tiek brangoka, tad tikrai didelis siurprizas. Matyt, jums kažkas labai gerai pašnibždėjo“, - dėkodama R. Kaunui kalbėjo A. Kasparevičienė.

Vicemerė Rima Rauktienė, sveikindama susirinkusiuosius džiaugėsi aukštu kultūros lygiu rajone ir linkėjo jį išlaikyti toliau. Renginio metu netrūko nei geros nuotaikos, nei palinkėjimų vieni kitiems. Keptą bebrą dovanojęs Šakių kultūros centras akcentavo, kad gyvenime svarbu ir pavalgyti. Po oficialios dalies susirinkusieji šnekučiavosi, bendravo.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos