baneris leidinys

varpo_dramaBalandžio 15 – 16 dienomis Klaipėdos universiteto menų fakultete vyko Lietuvos moksleivių meninio skaitymo konkurso respublikinis etapas, kuriame dalyvavo 14 geriausių poetinių kompozicijų iš visos Lietuvos, tarp jų ir Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studijos skaitovai.

Nuotr. Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studijos skaitovai džiaugiasi laimėjimu.

Pasak „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studijos vadovės Vilijos Meškaitienės, tai buvo aukšto meninio lygio konkursas su labai stipriais konkurentais ir labai kompetentinga komisija, kurią sudarė žymūs Lietuvos aktoriai ir Klaipėdos universiteto dėstytojai. Tai Klaipėdos dramos teatro aktorė Nelė Savičenko, žinoma skaitovė, Kauno dramos teatro aktorė Virginija Kochanskytė, Klaipėdos universiteto docentas Vytautas Anužis, pirmininkė Klaipėdos universiteto  režisūros katedros vedėja Danutė Vaigauskaitė.
 
Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studijos skaitovai už meninę kompoziciją  „Viskas bus gerai“ laimėjo antrojo laipsnio diplomus, kurie buvo įteikti Rūtai Valaitytei, Kristinai Liudžiūtei, Bernardui Kuduliui, Airingui Šuopiui ir Modestai Domeikaitei.

Šiame skaitovų konkurse dalyvavę moksleiviai įgijo daug naujos patirties: lavino įgūdžius dirbdami grupėje, turėjo galimybę reikšti savo kūrybines idėjas. „Respublikiniame ture mus stebėjo publika, kuri klausėsi ir stengėsi suprasti mūsų idėją ir, manau, ją pajautė, - savo įspūdžiais dalijosi M.Domeikaitė. – Buvo šiek tiek baugoka, kai mus vertino tokia kompetentinga komisija, tačiau vėliau džiaugėmės, kad turime galimybę iš jų lūpų išgirsti pastabas, patarimus ir komentarus, kurie mums pravers ateityje.“

V.Meškaitienė, jau penkiolikti metai ruošianti poetines kompozicijas, mano, kad antroji vieta – tai labai aukštas pasiekimas tokio lygio meninio skaitymo konkurse. Pirmąją vietą Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos Dramos studijos meninė kompozicija laimėjo 1996 metais, kai pirmą kartą dalyvavo šiame konkurse.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos