baneris leidinys

teatraiBalandžio 29 dieną į Griškabūdžio kultūros namus rinkosi mėgėjiško teatro gerbėjai. Čia vyko tradicinė rajoninė kaimo teatrų šventė, kurioje dalyvavo ir senas tradicijas turintys teatrai, ir dar naujokais scenoje besivadinantys kolektyvai.

Nuotr. Tradicinė rajoninė kaimo teatrų šventė į sceną sukvietė ir senas tradicijas turinčius teatrus, ir scenos naujokais save vadinančius kolektyvus.

Šventėje dalyvavo Šakių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rima Rauktienė, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė bei šio skyriaus vyr. specialistė Asta Kėvelaitytė. Žinoma, negalima nepaminėti ir, anot renginio vedančiosios Irenos Brazaitienės, šaunios palaikymo komandos – gausiai susirinkusių žiūrovų.

Pirmieji scenoje pasirodė Barzdų laisvalaikio centro teatro „Kaimynai“ aktoriai. Jie atvežė A. Kazragio spektaklį „Tuščia kertė širdyje“, kurį režisavo Birutė Dekeraitienė. Čia netrūko ir linksmo juoko, ir gana romantiškų pamąstymų.
 
Po jų į sceną lipo ir savo vaidinimą rodė Patašinės laisvalaikio salės dramos būrelis. Nors save jie vadina naujokais ir kaimo teatro vardo mano esą neverti, bet V. Miliūno „Nakties paukščiai“, režisuoti Nijolės Černevičienės, parodė ką kita. Tai iš tiesų brandus, ryškiais charakteriais pasižymintis kūrinys, prikaustęs žiūrovų dėmesį.

Paluobių kaimo teatras prisilietė prie nemirtingos A.Čechovo kūrybos. Jie žiūrovams parodė Mindaugo Kriaučiūno režisuotą spektaklį „Jubiliejus“.

Šeimininkai griškabūdiečiai, kaip ir Barzdų laisvalaikio centro teatras, vaidino tą pačią A. Kazragio pjesę „Tuščia kertė širdyje“. Nors jau ir kartą matytas, tačiau spektaklis sulaukė didelio žiūrovų dėmesio, aplodismentų ir linksmo juoko. Nepaprastai smagu buvo scenoje matyti kultūros centro direktorę ir režisierę Rasą Uzialienę.

Šventę užbaigė ir didelę juoko dozę dovanojo Lekėčių mėgėjų teatras. Šįkart jo vadovė Vaida Brazaitienė režisavo spektaklį „Gyvenimas“ pagal Jurgio Gimberio humoreskas.

Įteikdama apdovanojimus A. Kasparevičienė didžiavosi, kad daugėja kolektyvų, kad auga jų meninis lygis, kad jie saviti, įdomūs, ieškantys naujovių. Visiems dėkodama ji kartu linkėjo nelikti abejingais ir dažniau dalyvauti renginiuose. Taip pat buvo apdovanotos ir ryškiausios kiekvieno spektaklio žvaigždės.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos