baneris leidinys

gitaristaiBalandžio 30 dieną Kriūkuose įvyko septintasis, jau tradiciniu tapęs, Gitaristų ringas, kurio sumanytojas, buvęs Kriūkų seniūnijos seniūnas, Viktoras Jakštys jau iškeliavęs Anapilin. Jam atminti ši graži šventė ir toliau rengiama kiekvienais metais.

Nuotr. Gitaristų ringe varžėsi ir skambiomis dainomis klausytojus džiugino dešimt mūsų rajono bei kitų šalies miestų gitaristų.

Šiemet tarpusavyje varžėsi ir skambiomis dainomis klausytojus džiugino dešimt gitaristų, atvykusių ne tik iš mūsų krašto, bet ir iš kitų Lietuvos miestų. Komisija, kurią sudarė Šakių meno mokyklos direktorius Einaras Martinaitis, muzikos mokytoja Ramunė Valaitienė, gitaros mokytojas kaunietis Agnius Rušys bei Šakių rajono gitaristų klubo vadovas Arūnas Danielius, vertino kiekvieno dalyvio pasirodymą pagal šiuos kriterijus: vokalą, atlikimo nuotaiką, grojimo techniką, kūrinio sudėtingumą bei bendravimą su publika.
 
Pirmąją vietą komisija skyrė Gintarui Rudzevičiui, antroji vieta atiteko Gabrielei Motiejauskaitei, trečiąja vieta džiaugėsi Edvardas Masteika, net du kartus ankstesniuose Gitaristų ringuose tapęs nugalėtoju. Be jų savo meistriškumą demonstravo ir gitaras brazdino Irma Baltutytė, Mindaugas Kazla, Jurgita Petkūnaitė, Darius Sabaliauskas, Paulius Švilpa, Laura Zėringytė ir Daiva Virbylaitė.

Prizininkams buvo įteikti diplomai ir piniginiai prizai, kuriuos šiam renginiui įsteigė Seimo narys, kriūkietis Mindaugas Bastys bei Šakių rajono gitaristų klubas, o savivaldybės tarybos narys Kęstutis Smirnovas nugalėtojui padovanojo sporto klubo „Audra“ dovanų kuponą. Visus renginio dalyvius Kriūkų laisvalaikio centro darbuotoja Ingrida Vaitkevičienė ir seniūnė Ona Rakauskienė apdovanojo Padėkos raštais.

Šią gražią tradiciją gitaristai tęs ir kitais metais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos