baneris leidinys

varpo_drama2Gegužės 7 - 8 dienomis Telšių Žemaitės dramos teatre vyko Lietuvos jaunimo teatrų šventė „Šimtakojis - 2011“, kurioje dalyvavo ir Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos dramos studija. Čia jie parodė dramos studijos vadovės Vilijos Meškaitienės spektaklį „Atžalynas“, režisuotą pagal to paties pavadinimo Kazio Binkio pjesę.

Nuotr. Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos jaunieji dramistai ir jų vadovė V.Meškaitienė džiaugėsi tapę „Šimtakojo“ laureatais.

Lietuvos liaudies kultūros centras, tęsdamas  teatrinio meno tradicijas ir skatindamas vaikų ir jaunimo teatrų veiklą, šiemet surengė jau 6-ąją Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų šventę „Šimtakojis -2011“. Pasak V.Meškaitienės, iš 153 kolektyvų, dalyvavusių pradiniame etape, buvo išrinkta 12 geriausių vaikų teatrų ir 12 geriausių jaunimo teatrų. Laureatų šventėje dalyvavo jaunimo teatrai iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Kauno rajono, Jurbarko, Alytaus, Jonavos, Pasvalio ir Zarasų. „Kiekvieno kolektyvo svajonė – tapti „Šimtakojo“ laureatu, - neslėpė džiaugsmo dramos studijos vadovė. - Visi šventėje dalyvavę kolektyvai buvo labai stiprūs ir tikrai verti laureatų vardo“.

Visi baigiamosios šventės dalyviai buvo nominuoti ir paskelbti laureatais. Jiems įteikti Lietuvos liaudies kultūros centro diplomai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos