baneris leidinys

bibliotekaGegužės 6 dieną Griškabūdžio bibliotekoje vyko popietė ,,Kurkime naujoviškos bibliotekos viziją.“ „Nepaprastai malonu, kad jaunimas nestokoja fantazijos ir noro dalyvauti tokiuose projektuose“, - mintimis dalijosi griškabūdietė Vitalija Ližaitienė.

Nuotr. Skaitytojai akimirkai tapo dailininkais, piešiančiais peizažus pagal J.Aisčio eiles.

Nors dalyvių į šį renginį susirinko nedaug, tačiau jie labai išradingai kompiuterio pagalba bandė įsivaizduoti biblioteką 2020 metais. Visus sudomino Miglės Sakalauskaitės ir Urtės Vilimaitytės kartu kūrtas projektas  ,,Naujoviškos bibliotekos vizija,“ Donatos Laurinaitytės - ,,Biblioteka internete.“

Gausesnis moksleivių – aktyviausių bibliotekos skaitytojų būrys dalyvavo pirmadienį vykusioje popietėje ,,Vaikiškos knygos šventė“.  Pasak bibliotekininkės Verutės Kamštaitienės, jau esame įpratę prie šiuolaikinių technologijų ir naujausias knygas skaitome internete, tačiau kas gali atstoti prisilietimą prie knygos puslapių?
 
Renginio metu Lina Kemežaitė pristatė skaidres, kuriose kūrė bibliotekos ateitį. Popietės vedėjai Urtei Vilimaitytei skaitant eilėraštį ,,Nupiešiu namą,“ renginio dalyviai tapo dailininkais. Jie piešė ne tik namą, bet ir peizažus pagal Jono Aisčio eiles, kurias skaitė Paulius Vanafridas.

Vaikai mielai deklamavo ir savo mėgstamus eilėraščius. Andrius, Vaida, Miglė, Milena, Audrius, Roberta, Erika popietei ruošėsi nuoširdžiai ir noriai. Jie susidomėję klausėsi Vitalijos Ližaitienės pasakojimo apie jos vaikystės knygas – už gerą mokymąsi pirmoje klasėje gautą Donelaičio ,,Metų“ ištrauką, nuo ketvirtos klasės su Anzelmo Matučio autografu išsaugotą ,,Drevinuką.“

Tai ne paskutiniai projektai, rengiami Griškabūdžio bibliotekoje, nes vaikai ne tik prie kompiuterių sėdi, bet ir noriai skaito knygas namuose.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos