baneris leidinys

jaunimo_posedisGegužės 10 dieną naujos sudėties Jaunimo reikalų taryba svarstė šių metų jaunimo iniciatyvų projektines paraiškas. Šiemet projektams finansuoti buvo skiriama daug mažesnė pinigų suma nei pernai. Dalis projektų liko išvis nefinansuoti.

Nuotr. Naujos sudėties Jaunimo reikalų komisija apsvarstė septynis projektus, skirtus jaunimo mokymų ir gerosios patirties sklaidai.

Naujos sudėties Jaunimo reikalų komisija apsvarstė septynis projektus, skirtus jaunimo mokymų ir gerosios patirties sklaidai. Iš šiame sąraše pateiktų projektų buvo nuspręsta dviejų projektų nefinansuoti. Jaunimo iniciatyvų skatinimui buvo gauti 27 projektai,  iš jų atmesti net septyni. Ne pirmą kartą projektus vertinanti psichologė Jūratė Stankaitytė pabrėžė, kad projektų pateikėjams trūksta atsakingumo ir projektų rašymo taisyklių laikymosi. Tad nė vienas projektas negavo maksimalaus 1000 litų finansavimo. Daugiausiai pinigų skirta trečius metus organizuojamai muzikinei stovyklai – labolatorijai Paluobiuose. Penktus metus iš eilės organizuojamam lukšiečių projektui „Bendraukime ir bendradarbiaukime“. Taip pat didžiausia pinigų suma skirta neformalios jaunimo grupės „Notile“ antrą kartą organizuojamam „Purvinų šokių maratonui“ paremti.

Bendra projektų rėmimo suma šiemet - 10 tūkst. litų, o tai gerokai mažiau nei pernai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos