baneris leidinys

darzelisGegužės 11 dieną Šakių lopšelyje – darželyje „Klevelis“ šurmuliavo mažieji aktoriai, atvykę iš mūsų ir kaimyninio Jurbarko rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Jau trečius metus iš eilės čia vyko darželinukų spektaklių šventė, užgimusi Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos organizuojamuose „Scenos pavasariuose“.

Nuotr. Šakių mokyklos – darželio „Berželis“ auklėtiniai labai drąsiai suvaidino pamokantį vaidinimą „Nebloga pamoka“.

Mažieji aktoriai vaidino labai įtikinamai ir nuoširdžiai. Antrą kartą dalyvaujantys šioje teatro šventėje kolektyvai - svečiai iš Jurbarko vaikų lopšelio – darželio „Nykštukas“ (vadovė Irena Povilaitienė) ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Ąžuoliukas“ (vadovė Aurelija Povilaitienė) scenoje vaidino tuo pačiu pavadinimu sukurtas eiliuotas muzikines pasakas „Raudonkepuraitė“.

Pirmą kartą savo spektaklį lietuvių liaudies dainos „Ganiau ganiau aveles“ interpretacija parodyti atvyko Kriūkų vidurinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Pušelė“ darželinukai (vadovės Jūratė Setkauskienė ir Rita Čebanauskienė).
 
Ištikimiausi teatro šventės dalyviai, scenoje vaidinantys jau trečius metus parodė tikrai vertus dėmesio spektakliukus. Šakių mokyklos – darželio „Berželis“ auklėtiniai (vadovės Jūratė Bilvinienė ir Alma Kažemėkaitienė) labai drąsiai suvaidino pamokantį vaidinimą „Nebloga pamoka“. Nepaprastai įtikinamai scenoje pasaką „Mikė Pūkuotukas“ sekė Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ vaikučiai (vadovė Lilijana Bogužienė). Gerai scenoje jautėsi ir vaidino Šakių rajono vaikų lopšelio – darželio „Klevelis“ „Gandriukų“ grupės mažieji aktoriai (vadovė Dialeta Bendoraitienė), sušokę „Voro vestuves“.

Teatro šventės komisija, kurią sudarė savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Vyda Pranckevičienė, buvusi ilgametė vaikų lopšelio – darželio „Klevelis“ darbuotoja Elena Marcelionienė ir Šakių kultūros centro renginių režisierė Laima Kajokaitė – Balčiūnienė visus kolektyvus įvertino tik „puikiai“ ir „fantastiškai“.

Pasak vaikų lopšelio – darželio „Klevelis“ vedėjos Vilijos Butikienės, kuri džiaugėsi matydama švytinčias vaikų akis ir girdėdama linksmą jų juoką, darželinukų teatras – didžiulė šventė vaikams. „Pradėję vaidinti darželyje, mažieji aktoriai ir ūgtelėję nebijo išeiti į sceną – su teatru nesiskiria mokykloje, dalyvauja Laimos Kajokaitės – Balčiūnienės režisuojamuose renginiuose, lanko Dramos studijas“, - savo mintimis dalinosi vedėja.

Teatro šventė buvo išties puiki. Visi „Darželinukų teatro 2011“ dalyviai ir jų vadovai buvo apdovanoti Padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos