baneris leidinys

karunaitieneGegužės  20 dieną  Šakių viešojoje bibliotekoje buvo sutikta pirmoji Teresės Karūnaitienės knygelė „Iš gimtinės šaltinėlio“, skirta mažiesiems skaitytojams. Ją pristatė Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos pradinukai, išradingai inscenizavę poetės eilėraščius.

Nuotr. Pirmosios knygelės autorė T.Karūnaitienė (dešinėje) ir dailininkė J.Žalnorienė.

Renginyje dalyvavo ir knygelės dailininkė – Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos dailės mokytoja Jūratė Žalnorienė, iliustravusi poetės eiles. Pasveikinti T.Karūnaitienės susirinko ne tik didelis būrys vaikučių, bet ir patys artimiausi žmonės, draugai, Šakių rajono literatų klubo „Lygumų šaltinis“ narės, bendramintės. Renginyje dalyvavo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rima Rauktienė, Vaikų literatūros skyriaus „Varliukas Šokliukas“ klubo nariai ir Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos gitarisčių ansamblis, vadovaujamas Skirmantės Janulaitienės.

Pati poetė, daugelį metų dirbusi geografijos mokytoja, savo kūrybos nesureikšmina. „Jokia aš čia poetė, greičiau kaladėlių dėliotoja, - sakė T.Karūnaitienė. – Visada mėgau mažus vaikus, todėl ir rašiau jiems. Vaikai dėlioja kaladėles, o aš dėlioju žodžius.“
 
Tikimės, kad poetė vaikams išleis ir daugiau tokių gražių knygelių. T. Karūnaitienė savo kūrybinį darbą tebetęsia. Ji  šiuo metu baigia rašyti pasaką apie vilką, kuri taip pat netrukus turėtų pasiekti mažuosius skaitytojus.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos