baneris leidinys

meno_mokyklaGegužės 20 dieną Šakių meno mokyklos salėje vyko Muzikos ir Dailės skyrių moksleivių išleistuvės. Šiemet Muzikos skyrių baigė dvidešimt vienas 50 laidos moksleivis. Dailės skyriuje baigiamuosius darbus apsigynė šeši 15 laidos moksleiviai.

Nuotr. Meno mokyklą baigę jaunieji muzikantai ir menininkai bei jų mokytojai džiaugiasi baigimo pažymėjimais.

Pasak mokyklos mokytojos ir dailininkės Lolitos Rūgytės, visi moksleivių darbai labai kūrybiški ir išbaigti, tačiau šiemet baigiamųjų darbų gynime labiausiai sublizgėjo šešiolikmetė Greta Unguvaitytė (mokytojas Kęstutis Dovydaitis). Ji komisijai pristatė septynias stilizuotų formų šamotinio molio skulptūras „Katinai“, kurios buvo įvertintos aukščiausiu balu. „Šis darbas pagal savo brandumą prilygsta Dailės akademijos studentų baigiamiesiems darbams“, - savo mintimis dalijosi dailininkė.
 
Kitas baigiamasis darbas, Aivijos Podeckytės ant šilko tapytų paveikslų tercetas „Rytai. Japoniškieji motyvai“, L.Rūgytės manymu, tikrai vertas dėmesio ir pagyrimo buvo įvertintas devyniais balais.  „Aišku, dar daug reikia šioje srityje tobulėti, japonų kaligrafija – tai irgi ištisas mokslas“, - sakė dailininkė, girdama savo mokinę už kruopštumą ir skatindama neapleisti šio užsiėmimo.

Tą pačią dieną Šakių kultūros centre buvo surengta jaunųjų dailininkų baigiamųjų darbų paroda, po kurios vyko Meno mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Joje dalyvavo ne tik mokyklos absolventai, bet ir jų tėveliai, artimieji, draugai. Meno mokyklos Muzikos skyriaus moksleiviai surengė padėkos koncertą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos