baneris leidinys

parodaAntradienio popietę Zanavykų krašto muziejuje pristatyta tekstilės darbų paroda – popietė, skirta tautodailininkės Stanislavos Paukštienės atminimui.

Nuotr. Parodos atidaryme buvo pagerbtas tautodailininkės S. Paukštienės atminimas.

Gegužės 31 dieną Zanavykų krašto muziejus kvietė į mūsų krašto tekstilės puoselėtojų ir populiarintojų darbų parodą, kurioje eksponuojami septynių autorių: Ritos Mockeliūnienės, Saulenos Valatkaitienės, Jūratės Šnipienės, Lidijos Mykolaitienės, Aldonos Dulaitienės, Ritos Jucaitienės ir Stanislavos Paukštienės įvairiausi rankdarbiai. Ši paroda buvo skirta Anapilin išėjusios tautodailininkės S. Paukštienės atminimui.  

Pasidalinti mintimis apie prieš mėnesį laiko mirusią tautodailininkę buvo pakviesta viena iš parodos autorių. R. Mockeliūnienė savo kūrybos žodžiais, parašytais po paskutinio atsisveikinimo su Stasele, dalijosi atsiminimais su parodos svečiais. „Staselė nebuvo daugiakalbė, bet puikiai mokėjo įsiklausyti, paguosti, patarti, džiaugsmą ir rūpestį dalinti, širdimi apkabinti, gerumu paglostyti. O jau jos kepti obuoliai su spanguolėmis... Lig šiol menu ypatingą jų skonį. Kad ir keptas sūris, kuriuo ji visus vaišino“,- atsiminimais dalijosi R. Mockeliūnienė.
 
Parodos autores pasveikino Kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Papievienė. Moterims ji palinkėjo, kad niekada neužgestų noras kurti. Moksleivės Modestos Domeikaitės griežiama smuiko melodija sukūrė jaukią atmosferą parodos atidarymo metu.  

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos