baneris leidinys

jasinskieneBirželio 10 d. Šakių kultūros centre vyko poetės Onos Jasinskienės jubiliejinis vakaras „Dienų dėlionė“. Susirinkusieji galėjo pamatyti režisierės Laimos Mockevičienės sukurtą kompoziciją, bei pasidžiaugti Remigijaus ir Rimutės Poderių dovanojamu koncertu.

Nuotr. Po šiltų sveikinimų poetė mielai pasirašinėjo knygoje „Dienų dėlionė“, kuri dar iki renginio pradžios buvo išparduota.

„Dienų dėlionė“ - jau penktoji autorės lyrikos knyga („Susikaupimo metas“, „Prisiglaudimai“, „Pasišauksiu žodį“, „Aguonų laužavietė“), kurioje mąstoma apie būties problemas, amžinąjį žmogaus ir gamtos ryšį, vidinius išgyvenimus, jų vertę. Svarstoma pasiaukojimo, altruizmo ir pareigos prasmė. Daugelis svečių stebėjosi, kad atvykę dar prieš renginio pradžią negalėjo nusipirkti knygos, nes „Dienų dėlionė“ jau buvo išparduota. Literatės darbas sulaukė tikrai didelio populiarumo, todėl jai tai pats geriausias įvertinimas.

Įspūdinga buvo renginio pradžia. Kompoziciją poetės O.Jasinskienės eilėraščių motyvais sukūrė režisierė L.Mockevičienė. Posmai, šokis ir atliekamos dainos pritariant gitarai, visus labai sužavėjo. Įdomu buvo tai, kad kompozicijos sumanymas - praversti jau parašytų knygų puslapius, kurie, tarsi, įprasmina poetės ėjimą tėviškės žeme.
 
Poetė O.Jasinskienė sulaukė labai daug sveikinimų ir linkėjimų, kuriuos išsakė susirinkę svečiai, tačiau literatė nesistebėjo susirinkusių žmonių gausa: „Tikėjausi, kad susirinks daug svečių, bet galbūt ne visi tie, kuriuos mačiau“. Ši knygelė turėjo būti jau paskutinė, tačiau renginio gale literatė prasitarė, kad galbūt tai dar ne pabaiga: “Jei nori prajuokinti Dievulį, tai pasakyk, ką rytoj veiksi“,- teigė poetė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos