baneris leidinys

cikana3Liepos 6-ąją, Valstybės dienos proga šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius ordinus ir medalius Lietuvą stiprinusiems ir garsinusiems žmonėms. Tarp apdovanotųjų ir Lukšių seniūnas Vidas Cikana.

Elta nuotr. Prezidentė D. Grybauskaitė Valstybės dienos proga už nuopelnus apdovanojo V. Cikaną.


Paklaustas, kaip vertina gautą apdovanojimą, V. Cikana juokavo, kad lyg ir nesuprato, kur papuolęs. „Žiūriu, kur papuoliau, nes apdovanojimai buvo teikiami ambasadoriams, užsienyje gyvenantiems lietuviams ir kitiems gerai žinomiems žmonėms. Tuo pačiu jaučiausi savas, nes daug kas žinojo mano veiklą, dvarą“, - mintimis po renginio dalijosi Lukšių seniūnas. Jis pripažino, kad tai didelis ir svarbus įvertinimas, kuriuo džiaugiasi ne tik jis pats, bet į renginį lydėję šeimos nariai, seniūnijos darbuotojai. Kalbėdamas apie savo veiklą tautodailininkas minėjo, kad būna, jog pavargsta ir dažnai jaučia nesuprantančiųjų žvilgsnius, bet tokie dalykai tik įpareigoja dar labiau pasitempti. „Idėjų turiu gal kokiai dešimčiai metų, tačiau jų įgyvendinimas priklauso ne tik nuo manęs, bet ir nuo kitų žmonių. Kai įvertino Prezidentė, gal kai kurie vietiniai labiau supras ir mane“, - kalbėjo ordiną pelnęs Lukšių seniūnas.
 
„Prasminga, kad šią svarbią tautai dieną pagerbiame Lietuvai nusipelniusius iškilius mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečius. Savais darbais Jūs stiprinate mūsų šalies valstybingumą, jos tarptautinį autoritetą. Garsinate Lietuvos kaip kūrybingos ir talentingos šalies vardą visame pasaulyje. Jūsų darbai ir poelgiai skatina visus piliečius aktyvesnei veiklai, sustiprina tikėjimą savimi ir valstybe“, - sakė šalies vadovė, linkėdama, kad garbingi apdovanojimai paskatintų naujiems darbams ir ambicingiems sumanymams. V. Cikana, dalindamasis įspūdžiais, pasakojo, kad bendraudamas su šalies vadove pajuto jos šilumą, stiprybę ir tuo pačiu paprastumą. „Kalbėjomės ne euforiškai, bet paprastai. Manau, kad tai tikrai stiprus, bet ir paprastas bei šiltas žmogus“, - sakė Lukšių seniūnas.

Už nuopelnus Lietuvai apdovanoti garsūs Lietuvos krepšininkai, rezistencijos atstovai, tarpvalstybinių ryšių puoselėtojai, Lietuvos kariai, policininkai, kultūros paveldo saugotojai, menininkai, gydytojai, švietėjai, išeivijos atstovai ir daugelis kitų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos