baneris leidinys

varlesRugpjūčio 19 – 20 dienomis pas Vilniuje gyvenantį varlių kolekcionierių ir jau dvidešimt metų Lietuvoje veikiančios leidyklos „TEV“ generalinį direktorių Elmundą Žalį rinkosi Kolekcionuojančių varles asociacijos nariai. Čia buvo surengta tikra fiesta, kurioje dalyvavo daugiau kaip 50 žmonių.

Nuotr. Oficialioji susirinkimo dalis prasidėjo iškilmingu Asociacijos vėliavos pakėlimu.

„Šeimos nariai, kaimynai ir draugai, tokie pat varlių mylėtojai surengė tikrai šaunią šventę“, - įspūdžiais dalijosi Kolekcionuojančių varles asociacijos prezidentė, mūsų krašte Varlių karaliene tituluojama, Reda Pečiulienė. Prieš šešetą metų pradėjusi rinkti varlių skulptūrėles ir daiktus su šiais šaltakraujais padarėliais, ji šiandien jau turi daugiau kaip 1500 eksponatų kolekciją, kurios tiesiog dėl vietos stokos jau nebegali plėsti, nors draugai įvairių švenčių ir paminėjimų proga dar vis nepamiršta padovanoti ką nors su varlytėmis.

Susirinkimas „Lauk, gandreli, lauk!“ prasidėjo oficialia dalimi. Jos metu buvo nuleista valstybinė ir iškilmingai pakelta Asociacijos vėliava, apsikeista atminimo dovanėlėmis, prisistatant ir pristatant savo kolekcijas. Vakare vyko linksmi tarpusavio pasikalbėjimai pirtelėje, smagūs šokiai ir kvaksėjimas iki pat paryčių. Tikriausiai protingai pasielgta, kad į šventę buvo pakviesti ir visi aplinkui gyvenantys kaimynai, kitaip nebūtų išvengta pretenzijų dėl ramybės drumstimo.
 
Susitikimo metu didžiausiai E.Žalio kolekcijos varlytei buvo renkamas vardas. Žalvarlys – pasiūlė vienas kaimynas ir šis vardas prilipo. Už tai kaimynas buvo apdovanotas padėkos prizu – stikline varlytės figūrėle. Visus susirinkusiuosius linksmino ansamblis „Išjunk šviesą“, kurio nariai visiems Asociacijos nariams asmeniškai padovanojo po savo atliekamų dainų kompaktinį diską.

Neapsieita ir be tradiciniu tapusio naujų pižamų su varlytėmis demonstravimo. „Dabar jau ne tiek svarbu kolekcionavimas, kiek tokie šaunūs susitikimai su bendraminčiais, - tikino R.Pečiulienė. – Jų metu pasikrauni tiek gerų emocijų, energijos ir gyvenimo džiaugsmo, kad norisi vėl ir vėl kartu leisti  laiką.“ Kadangi varlių kolekcionieriai planuoja aplankyti visus Asociacijos narius ir kartu pasidžiaugti jų surinktomis kolekcijomis, tai nusimato dar ne viena tokia pašėlusiai smagi fiesta.

Kad įspūdžiai neišblėstų, kiekvienam Asociacijos nariui E.Žalys padovanojo po USB atmintinę, į kurią kiekvieno susitikimo metu įkeliamos praėjusiojo nuotraukos – taip išsaugomos gražiausios bendrą pomėgį turinčių žmonių bendravimo akimirkos.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos