baneris leidinys

sunu_parodaItin lietingą praėjusį šeštadienį Šakiuose, J. Lingio parke, vyko respublikinė sertifikacinė visų veislių šunų paroda „Zanavykų vasara 2011“. Joje buvo išrinkti ir apdovanoti geriausi keturkojai.

Nuotr. Praėjusį šeštadienį Šakiuose įvyko pirmoji sertifikacinė visų veislių šunų paroda „Zanavykų vasara 2011“.

Rugpjūčio 20 dieną pirmą kartą Šakiuose, J. Lingio parke, vyko respublikinė visų veislių šunų paroda „Zanavykų vasara 2011“. Parodoje svečiavosi, tarpusavyje varžėsi keturkojai ir jų augintojai ne tik iš įvairių šalies kampelių, bet ir iš kaimyninės Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos bei iš tolimosios Ispanijos. Iš viso parodoje buvo galima išvysti 87 veislių beveik 300 šunų.

Jau dešimtą valandą ryto prasidėjo atrankinės keturkojų varžybos, kuriose buvo vertinami augintinių gabumai bei grožis. Atrankinėse varžybose geriausiai įvertinti šunys iškovojo teisę toliau tęsti savo pasirodymus aukštesnio lygio rungtyse. Smarkus lietus išties nepagailėjo parodos dalyvių, todėl šuneliams, reikia manyti, nebuvo lengva. Parodomojoje programoje savo viešnage vietinius gyventojus pradžiugino televizijos ir radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė su savo taksų veislės augintiniais.

Teisėjų sprendimu, gražiausiu parodos dalyviu buvo paskelbta Jorkšyro terjero veislės kalytė, kurios savininkė – kaunietė Lina Banytė. Šakių rajono mero Juozo Bertašiaus taurę laimėjo šiaulietės J. Niauronienės Bulmatifų veislės augintinė. Be to, už įvairius nuopelnus parodoje dalyvavusių keturkojų savininkams buvo įteiktos net 196 taurės.
 
Nepaisant be perstojo pliaupusio lietaus, į parodą nors ir trumpam atėjusių smalsuolių netruko. Tarptautinę šunų parodą rajone organizavo Šakių kinologų klubas. Klubo vadovas Valentinas Stiklius patikino, jog ir kitąmet, rugpjūčio 18 dieną, Šakiuose vėl vyks visų veislių šunų paroda. Tikimasi, jog kitąmet varžyboms Dievulis nepagailės giedro dangaus. V. Stiklius nuoširdžiai dėkoja Šakių seniūnijai už suteiktą pagalbą organizuojant renginį. Pagrindinis renginio rėmėjas – kačių ir šunų maistas „MaraDog“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos