baneris leidinys

heibasRugpjūčio 27 dieną Zyplių dvare įvyko susitikimas su „Jaunųjų amerikiečių” vadybininku Michaeliu Heibu, kuris Lietuvoje ir mūsų rajone viešėjo jau antrąjį kartą.

Nuotr. V. Leveckytė džiaugiasi, kad M. Heibas Lukšiuose viešėjo jau antrą kartą. Jis lukšiečiams negailėjo komplimentų.

M. Heibas rajone lankėsi per projektų „Vartai į Baltijos šalis“ bei „Kartu į ateitį“ pristatymus, kai baigiamais šou, nepalikdamas abejingų, vyko Šakiuose. Amerikietis negailėjo komplimentų Lukšių Vinco Grybo gimnazijos mokiniams bei mokytojams. Pasak jo, mokykla gali didžiuotis turėdama tiek daug talentingų vaikų.

Kaip pasakojo Lukšių V. Grybo gimnazijos mokytoja ir viena iš projekto iniciatorių Vilija Leveckytė, pažintis su šiuo žmogumi užsimezgė dar 2010 metų spalio mėnesį, kai Lukšių gimnazistai ir trys mokytojos lankėsi „Grėtės Unrein“ mokykloje Jenoje, Vokietijoje. „Kadangi „Jaunųjų amerikiečių“ veikla, darbo metodai yra labai įdomūs bei smagūs ir kaip mes įsitikinome patys - abejingų nelieka, tikimės, jog „Jaunieji amerikiečiai“, viešėję Lukšiuose ir Lietuvoje, aplankys ir kitas šalies mokyklas. Ateityje gal dar kartą sugrįš į Lukšius“, - kalbėjo V. Leveckytė. Tad Zypliuose vykusio susitikimo tikslas - norinčias mokyklas supažindinti su amerikiečių veikla, pabendrauti su vadybininku, užmegzti kontaktus.
 
Po susitikimo su M. Heibu mintis pasikviesi „Jaunuosius amerikiečius“ gimė Jurbarko ir Marijampolės miestų atstovams. Viena iš Šakių mokyklų taip pat mąsto apie šią galimybę.

Taigi, jei viskas bus gerai, ateinančiais metais „Jaunieji amerikiečiai“ vėl mus aplankys.

Daugiau informacijos apie juos galima rasti svetainėse: www.youngamericans.org  arba susisiekti su V. Leveckyte el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos