baneris leidinys

sodybaPaskutinį rugpjūčio šeštadienį Gerdžiūnų gyventojai rinkosi į jau tradicija tapusią miestelio šventę. Tai septintoji vasaros palydų šventė šiame kaime, kurioje ne tik susirenkama pasilinksminti, bet ir pagirti gražiausių sodybų šeimininkus, padėkoti gyventojams už jų gerus darbus savo kaimui ir žmonėms.

Nuotr. Už gražiai prižiūrimą ir tvarkomą sodybą Padėkos raštas buvo įteiktas ir Danutei Ambrulaitienei iš Gegužių kaimo.

Labiausiai visus gerdžiūniškius viliojo išradingai suorganizuota linksmoji loterija, prie kurios prizų įsteigimo prisidėjo visi kaimo gyventojai. Todėl tuščių bilietų nebuvo. Pasak Kriūkų seniūnės Onos Rakauskienės, loterijoje buvo galima laimėti ir paprastą rašiklį, ir vikrų paršelį, ir mielą triušelį ar net naujojo derliaus grūdų maišą. Tiesa, žmonės labai nedrąsiai dalyvavo šeimų estafetėje. Tačiau organizatoriai tikisi, kad kitais metais bus daugiau norinčiųjų dalyvauti skaičius.

Šventės metu buvo paminėtos gražiausiai tvarkomos miestelio sodybos, kurias atrinko iš anksto sudaryta speciali komisija, ieškojusi sodybose kaimo tradicinių elementų, augalų įvairovės ir jų suderinamumo natūralioje aplinkoje.

Tvarkingiausios sodybos vardas ir ąžuolinė lenta atiteko Patašių kaime gyvenančiai Janinos ir Edmundo Urbaičių šeimai. Jų gražiai prižiūrima ir tvarkoma didžiulė vienkiemio sodyba žavi tuo, kad čia viskas turi savo vietą. Padėkos raštai buvo įteikti dar šešių gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkams: Ritai ir Algirdui Gudaičiams, Albinai Bundzienei, Dalei ir Arūnui Juodaičiams, Danutei Ambrulaitienei, Gailutei ir Gintautui Butauskams, Aldonai ir Benediktui Jonikaičiams.
 
Taip pat buvo įteiktos seniūnijos įsteigtos aštuonios nominacijos už gerus darbus savo kaimui ir žmonėms šiems gerdžiūniškiams: Vytautui Zakšauskui, Vytautui Šuikai, Stasei ir Algimantui Pėžams, Aušrai ir Valdui Urbštams, Daivai ir Sigitui Stanaičiams, Zenonai Puidokienei, Danutei ir Vytautui Arštikaičiams, Aldonai Dailidienei.

Šventės dalyvius ir žiūrovus linksmino Girėnų kaimo kapela, Kriūkų seniūnijos senjorų ansamblis, Šakių rajono gitaristų klubas ir solistas Nerijus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos