baneris leidinys

jaunimas3Rugsėjo 2 dieną Šakių jaunimo sąjunga „Apskritasis stalas“ organizavo laisvos formos jaunimo pasibuvimą J. Lingio parke. Čia penktadienio pavakarę skambėjo jaunatviška muzika, aidėjo jaunimo klegesys.

Nuotr. Penktadienį J. Lingio parke jaunimas linksmai leido laisvalaikį.

Antrąją šių mokslo metų dieną, penktadienį, Šakiuose esančiame J. Lingio parke pirmą kartą buvo surengtas neformalus jaunimo pasibuvimas. Jį organizavo Šakių jaunimo sąjunga „Apskritasis stalas“. Sąjungos pirmininkė Milda Kuraitė tikino, jog šis susiėjimas rengiamas tik dėl jaunimo. Parke, grojant šiuolaikinei muzikai, buvo siekiama pritraukti kuo daugiau jaunų žmonių, norinčių bendrauti, ieškančių naujų pažinčių. „Susirinkome tam, kad Šakiuose padarytume judėjimą. Muzika groja. Juk tik muzika pritraukia jaunimą“,- pridūrė Šakių rajono mokinių tarybos pirmininkas Lukas Keraitis. Neoficialioje aplinkoje buvo siekiama užmegzti naujus kontaktus, galbūt kai kuriuos jaunuolius pakviesti ir visuomeninę rajono jaunimo veiklą.

Šio pasibuvimo organizatoriai tikisi, kad tokie susibūrimai, prigiję kituose šalies miestuose, bus rengiami ir ateityje. Muzika ir jaunimo juokas J. Lingio parke skambėjo ligi vėlyvo vakaro. Savo kūrybos šiuolaikiškos muzikos kūrinius susirinkusiems pristatė sintautietis Leonas Rėčkus. Negausiai susirinkęs jaunimas ne tik muzikos klausėsi, bet ir piešė plakatus, linksminosi.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos