baneris leidinys

Jau trečią kartą VO „Gelbėkit vaikus“ Šakių skyrius prisideda prie šios organizacijos vykdomų akcijų, skirtų labiausiai kenčiantiems pasaulio vaikams paremti. Šįkart rajono jaunimas ragins vietos gyventojus paremti Zambijos vaikus.

Visuomeninė organizacija (VO) „Gelbėkit vaikus“, tęsdama „EVERYONE“ (liet. – KIEKVIENAS) projektą, renka aukas Zambijos vaikams specialiais trumpaisiais telefono numeriais. Padėti Zambijos vaikams galima skambinant 1416 (auka – 2 litai) ir 1417 (auka – 5 litai) arba rašant trumpąsias žinutes ir nurodant paskirtį – ZAMBIJA. Pagalbos lėšos šiuo būdu bus renkamos iki spalio 15 dienos. VO “Gelbėkit vaikus” Šakių skyrius taip pat prisideda prie šios akcijos. Kaip teigė VO „Gelbėkit vaikus“ Šakių skyriaus pirmininkė Jūratė Arštikaitienė, akcijos metu rajono mokyklų aktyvių moksleivių ir grupių „Prieš smurtą“ nariai platins informaciją, kaip galima paaukoti Zambijos vaikams. Praėjusį ketvirtadienį „Aukuro” pagrindinės mokyklos mokiniai Šakiuose jau surengė viešinimo akciją. Jos metu moksleiviai dalijo atvirukus su informacija, kaip galima paaukoti. Tokia pat akcija kitą savaitę bus rengiama Sintautuose. Vaikų surinkti pinigai bus pervesti į VO „Gelbėkit vaikus“ sąskaitą. Tai jau trečioji akcija, kurioje dalyvauja VO “Gelbėkit vaikus” Šakių skyrius. Iki šios akcijos aukos buvo renkamos Haičio ir Japonijos katastrofų metu nukentėjusiems vaikams paremti.

Pasak J. Arštikaitienės, tikimasi, kad žmonės neliks abejingi. Tiesa, akcijų įgyvendinimo metu, pasak vadovės, tenka susidurti su įvairiais žmonėmis, išgirsti visokių nuomonių. „Manau, žmogus arba aukoja, arba ne. Tie, kurie padeda savo artimui, padės ir Zambijos vaikams. Tiems, kuriems tai svetima, nesuprantama, dažniausiai patiems reikia pagalbos. Išgirdus piktą repliką, dažnai pagalvoju, kuo aš galėčiau padėti tam piktam žmogui, kad nors kiek jam pasidarytų lengviau gyventi?“,- mintimis dalijosi J. Arštikaitienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos