baneris leidinys

socialiniai_sventeRugsėjo 27-ąją tradiciškai, nuo 1993 metų, Lietuvoje minima socialinio darbuotojo diena. Jau aštuntąjį kartą ši diena paminėta ir mūsų rajone. Tiesa, šiais metais ji išskirtinė tuo, kad šventė prasidėjo Šv. Mišiomis.

Nuotr. Šiais metais socialinio darbuotojo diena rajone minėta aštuntąjį kartą.

Socialinio darbuotojo diena siejama ir su Šv. Vincento Pauliečio vardu, kuris laikomas socialinio darbo pradininku. Galbūt būtent todėl šiais metais ir buvo atsižvelgta į ištakas, visa ko pradžią. Šv. Mišias Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje aukojo net keturi kunigai: Šakių klebonas Sigitas Matusevičius, vikaras Arminas Lukoševičius, evangelikų liuteronų kunigas Virginijus Kelertas ir vyskupijos „Carito“ direktorius Arvydas Liepa.

Po Šv. Mišių socialiniams darbuotojams skirtas renginys vyko Šakių parapijos namuose, kur netrūko nei įvairių padėkų, nei sveikintojų. Mero Juozo Bertašiaus Padėkos raštai asmeninių sukakčių proga buvo įteikti Socialinės paramos skyriaus specialistei Linai Vinkšnaitienei, Kudirkos Naumiesčio socialinėms darbuotojoms Jurgai Baltrušaitytei ir Jolitai Kažemėkaitienei, Lukšių seniūnijos socialinio darbo organizatorėms Vilmai Sutkaitienei ir Ramutei Zizienei, pirmosios rajono šeimynos motinai Romualdai Burdulienei, Vaikų globos namų direktoriui Virginijui Kelertui ir darbuotojai Kristinai Mačiulaitienei.
 
Socialinės paramos skyrius susirinkusiuosius sveikino ne tik profesinės šventės proga, bet ir pagerbė aštuonias moteris, kurios šiais metais baigė mokslus, taip pat paminėjo dirbančiųjų asmenines sukaktis. Šie sveikinimai buvo skirti globos namų darbuotojai Irenai Kelertienei, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vėdėjas Rūtai Lebedžinskienei, Griškabūdžio seniūnijos socialinio darbo organizatorei Liucijai Maksvytienei bei Socialinių paslaugų centro darbuotojams: Irenai Dirginčiūtei, Virginijai Duobienei, Zitai Dvaranauskienei, Reginai Merčaitienei, Dariui Mikelioniui, Odetai Urbaitienei.

Prieš savaitę į darbinį pasitarimą susirinkę socialiniai darbuotojai taip pat paminėjo profesinę šventę. Tuomet mero Padėkos raštai buvo įteikti šioms socialinio darbuotojo padėjėjoms: Jolitai Juodienei, Odetai Urbaitienei, Sonatai Mozūraitienei ir Birutei Varankovienei.

Ne vienas šventės svečias pabrėžė socialinio darbuotojo svarbą bei jo darbo būtinumą, kilnumą, todėl daugiausiai visi socialiniams darbuotojams linkėjo stiprybės, supratimo, kantrybės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos