baneris leidinys

marcinkevicius_minejimasSpalio 6 dieną Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos muziejuje vyko prisiminimų, poezijos ir muzikos popietė „Kas aš be medžio, be žolės, be paukščio...“, skirta poeto Justino Marcinkevičiaus atminimui. Į renginį atvyko ir labiausiai laukta viešnia - poeto žmona Genovaitė Marcinkevičienė.

Nuotr. Prie poeto J.Marcinkevičiaus sodinto ąžuoliuko susirinko jo kūrybos gerbėjai.

Arti šimto J. Marcinkevičiaus kūrybos gerbėjų susirinko Vinco Kudirkos muziejaus kiemelyje prie ąžuolo, kurį prieš 10 metų, 2001 metų spalio 6 dieną, pasodino pats poetas. Tai primenančią lentelę atidengė poeto žmona G.Marcinkevičienė, kuri pirmą kartą po vyro mirties dalyvavo jo atminimui skirtame renginyje.

Prie J.Marcinkevičiaus pasodinto ąžuoliuko jo kūrybos eiles skaitė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos moksleiviai, apie Anapilin išėjusį poetą, kaip iškilią ir didžią mūsų šalies asmenybę, kalbėjo buvusi lietuvių kalbos mokytoja Angelė Jasaitienė. Aktorės Dalios Jankauskaitės deklamuojamos J.Marcinkevičiaus eilės kartu su fleitininko Andriaus Radziukyno atliekama muzika salėje sukūrė dvasingumo aurą ir ypatingą nuotaiką.

Tai jau antrasis poeto J.Marcinkevičiaus atminimui skirtas renginys, kurį organizavo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos muziejaus ir miestelio bibliotekos darbuotojai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos