baneris leidinys

ilguvos_pensionatasJau metai laiko tęsiasi Ilguvos socialinės globos namų ir auto sporto klubo „4x4 Šakiai“ draugystė. Praėjusį šeštadienį klubo nariai, tęsdami gerumo misiją, vėl lankėsi globos įstaigoje, padovanojo labdaros, atsodino klevus, pastatė įstaigos iškabą, gyventojus vaišino žirniene...

Nuotr. Klubo nariai su įstaigos gyventojais įsiamžino prie pastatytos iškabos.

Ilguvos socialinės globos namų direktorius Sigitas Jankauskas pripažino, kad nelabai tikėjo prieš metus duotu pažadu, jog klubo „4x4 Šakiai“ vyrai taip nuoširdžiai tęs bendradarbiavimą ir draugystę. „Nors buvome kalbėję, kad jie pas mus apsilankys bent kartą per metus, tačiau pažadai pranoko lūkesčius, nes susitikimai vyko kas ketvirtį. Vasarą vyrai nudažė įstaigos tvorą, pavasarį surengė klevų sodinimo akciją, dabar vėl savo apsilankymu nudžiugino gyventojus“, - prisiminė S. Jankauskas. Jis artimo bendradarbiavimo tikisi ir ateityje, planuoja surengti bendrą kalėdinę šventę. Ne tik jis, bet ir aplinkiniai ne kartą stebėjosi, kaip po molynus laisvalaikiu besimaigantys vyrai sugeba ir nori daryti kilnias akcijas, į kurias jie atvyksta su savo šeimomis ir rodo gražų pavyzdį savo atžaloms.

Šeštadienį klubo nariai Ilguvoje pastatė socialinės globos namų iškabą, atsodino neprigijusius klevus, taip pat gyventojus vaišino virta žirniene, vežiojo džipais, bendravo. O kur dar visas kalnas surinktos ir gyventojams padovanotos rūbų labdaros. Klubo prezidentas Algimantas Glikas džiaugėsi, kad klubo nariai, rengdami tokias akcijas, gali suteikti tiek džiaugsmo globos namų gyventojams. Už suteiktą paramą klubo vyrams dėkojo ne tik įstaigos vadovas, bet ir gyventojai, padėkos žodžius išsakė tarybos narys Laimonas. Dėkodamas už besitęsiančią draugystę bei rengiamas gerumo akcijas, socialinės globos namų gyventojas Ričardas visų vardu klubo vadovui Arūnui Švelniui įteikė savo rankomis pagamintą, medžioklės trofėjų imituojančią, antilopės skulptūrą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos