baneris leidinys

gimnazija_gitarosPraėjusį ketvirtadienį Šakių „Žiburio“ gimnazijos salė aidėjo nuo mokyklos bendruomenės plojimų ir šūksnių – į sceną lipo talentai. Kiekviena klasė parengė po vieną pasirodymą, demonstruodami, ką jie geriausiai sugeba. Svečiai iš Vokietijos nesiryžo atskleisti savo talentų, todėl renginyje dalyvavo tik kaip žiūrovai. Iš jų veidų buvo galima spėti, kad drąsūs bendraamžių pasirodymai jiems patiko.

Nuotr. Gabrielė Skeisgielaitė kartu su Luku Keraičiu taip intensyviai repetavo savo kūrybos dainą, kad net dvi gitaros stygos nutrūko.

Gimnazijos bendruomenės „Talentų vakaras“ per eilę metų tapo tradiciniu renginiu. Tiesa, šis šou šiek tiek skyrėsi nuo televizinio varianto. Čia nebuvo griežtų komisijos verdiktų – visi dalyviai, išdrįsę pasirodyti scenoje, gavo po tris „taip“. Renginio organizatorė Odeta Vasiliauskaitė džiaugėsi, kad moksleiviai noriai atskleidžia savo geriausius talentus ir kiekvienais metais paruošia vis įdomesnius pasirodymus.

Iš tiesų, ir ko tik čia nebuvo. Gimnazistai drąsiai lipo į sceną norėdami atskleisti savo talentus. Jų tarpe buvo ne tik dainininkų, muzikantų, šokėjų, bet ir gabių dailininkų bei menininkų, kurie savo darbus pristatė demonstruodami skaidres. Tačiau bene daugiausiai ovacijų sulaukė ir didžiausią įspūdį paliko 3e klasės talentingos moksleivės Gabrielės Skeisgielaitės atlikta savos kūrybos daina, bei gitara pritariant Lukui Keraičiui.
 
mokytojos Aušros Grumulaitienės nertų drabužių kolekcijos demonstravimas. Čia, kaip juokavo renginio vedėjai, ir pats Mantas Petruškevičius būtų praradęs amą.

Sausakimšoje salėje neliko laisvų sėdimų vietų, sirgaliai būriavosi pasieniais ir garsiai reiškė savo emocijas, palaikydami draugus, pažįstamus, klasiokus.  Niekas neliko abejingas tam, kas vyko scenoje. Gera nuotaika visam vakarui buvo garantuota.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos