baneris leidinys

bosasSpalio 14 dieną Šakių kultūros centre vyko Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos minėjimas bei Šakių rajono pagyvenusių žmonių ir karo dalyvių organizacijos ataskaitinis - rinkiminis susirinkimas. Gyvenimo rudenį pasitikusių žmonių šventėje nuskambėjo gausybė linkėjimų bei linksmų dainų, raginančių džiaugtis gyvenimu.  

Nuotr. Jau 16 metų organizacijai vadovaujantis J. Bosas jos pirmininku buvo išrinktas ir šio susirinkimo metu.

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena minima spalio 1-ąją. Šakių rajone šis paminėjimas įvyko tik praėjusį penktadienį. Šventę su devizu - „... ne metai daro mus laimingais, bet sutikti žmonės...“ pradėjo Šakių senjorų ansamblio „Bočiai“ nariai, vadovaujami Astos Grigaitienės, sugiedoję pagyvenusių žmonių himną ir atlikę keletą dainų. Po linksmesnės įžanginės dalies Šakių rajono pagyvenusių žmonių ir karo dalyvių organizacijos pirmininkas Jonas Bosas susirinkusiuosius pasveikino su švente, pateikė praėjusių metų organizacijos veiklos ataskaitą. „Prieš 16 metų įsikūrusios organizacijos įžiebta kibirkštis dar dega ir palieka savo pėdsakus. Per tą laiką buvo surengta įvairių renginių, minėjimų, susitikimų, ekskursijų, draugystės popiečių. Tai pasakyta ir išleistoje knygoje „Pagyvenusiųjų ir karo dalyvių organizacijai 15 metų“, - kalbėjo J. Bosas, pridurdamas, jog per ataskaitinius dvejus metus įvyko septyni tarybos posėdžiai.
 
J. Boso kalboje nemažai žodžių buvo skirta senatvei apibūdinti. Anot didelę gyvenimo patirtį turinčio organizacijos vadovo, senatvė – tai tik naujas žydėjimas sielai. „Be abejo, senatvė gražesnė, kai gali aktyviai gyventi. Supraskime ir įvertinkime tarpusavio ryšio meilę. Tam, kad išgyventume tą periodą oriai, žmogui reikia rūpintis savimi, savo gerove, sveikata. Aktyvi veikla stabdo senėjimą“,- kalbėjo jis. Tad nenuostabu, kad organizacijos veiklos tikslas – pagyvenusiųjų žmonių kultūrinių, dvasinių poreikių tenkinimas. Todėl ir rajono pagyvenusiųjų žmonių šventėje nestigo puikios nuotaikos, gražių dainų. Šventėje linksmai dainavo Sintautų folklorinis ansamblis „Santaka“, vadovaujamas Jūratės Navickienės, Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos mergaičių ansamblis, vadovaujamas mokytojos Ingiros Jakienės. Rajono pagyvenusieji tylos minute pagerbė visus Amžinybėn išėjusius senjorus.

Šventėje viešėjo savivaldybės vicemerė Rima Rauktienė ir meras Juozas Bertašius. Jis, pasveikinęs rajono pagyvenusiuosius, išreiškė pagarbą ir Padėkos raštą įteikė ilgamečiam organizacijos vadovui J. Bosui. Taip pat mero Padėkos raštai buvo įteikti minėtų kolektyvų vadovėms.

Penktadienio šventėje buvo išrinkta nauja organizacijos taryba, kurią sudaro devyni nariai. Organizacijai ir toliau vadovaus J. Bosas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos