baneris leidinys

smiki_smaki3Spalio 19 - 24 dienomis Kauną jau vienuoliktus metus iš eilės sudrebino tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas Talent“, kuriame tarp gausaus būrio Lietuvos bei užsienio šalių atlikėjų sėkmingai pasirodė ir Šakių meno mokyklos mokinukių, lankančių  „Šmiki – šmaki“ grupę, kvartetas: Lauryna Mockaitytė, Danielė Staugaitytė, Gabrielė Šedbaraitė ir Šarūnė Vizgirdaitė. 6 – 9 metų amžiaus grupėje jos užėmė antrąją vietą.

Nuotr. Šakietės džiaugiasi ir laimėta antrąja vieta „Kaunas talent“ konkurse, ir kvietimais į Italijos bei Rusijos scenas.

Jaunosios atlikėjos ne tik parvežė į Šakius „Kaunas talent“ laimėtą prizą, bet ir pelnė komisijos nario Francesco Colosanto iš Italijos simpatijas. Jis buvo sužavėtas mergaičių sceniniu įvaizdžiu ir pakvietė kvartetą dalyvauti tarptautiniame vaikų konkurse „Eurokids 2012“, kuris kitų metų pradžioje vyks Venecijoje, Italijoje. Be to, jos gavo dar vieną dovaną - kvietimą į ateinančių metų balandžio mėnesį organizuojamą tarptautinį vaikų konkursą Sankt Peterburge, Rusijoje.

Beje, viena iš mergaičių - Lauryna Mockaitytė dar varžėsi ir 6-9 metų amžiaus solinio dainavimo kategorijoje, tačiau finale jai pritrūko sėkmės ir prizinės vietos užimti nepavyko. Tačiau Lauryna patiko komisijai ir ši įteikė mergaitei oficialų vardinį kvietimą 2012 metų spalio mėnesį atstovauti mūsų šaliai tarptautiniame televizijos jaunųjų talentų konkurse Makedonijoje.
 
Mergaites konkursui rengę vaikų grupės „Šmiki – šmaki“ vadovai Aušrinė Stankaitienė ir Eugenijus Rutkauskas labai didžiuojasi konkurse „Kaunas talent“ pasiektais rezultatais. Jie žavisi ne tik aštuonmečių, bet ir jų tėvų ryžtingu nusiteikimu bei kantrybe ruošiantis konkursui.

Tai, iš tiesų, dideli jaunųjų šakiečių laimėjimai, nes „Kaunas talent“ konkursas savo meniniu lygiu kasmet pritraukia vis daugiau atlikėjų ir prodiuserių iš įvairiausių Europos valstybių. Šiemet čia tarpusavyje rungėsi  Ispanijos, Maltos, Gruzijos, Baltarusijos, Marių Respublikos, Tatarstano, Rusijos, Estijos, Latvijos, Airijos, Bulgarijos, Rumunijos, Lenkijos, Vokietijos, Karelijos Respublikos, Makedonijos ir Ukrainos jaunieji atlikėjai, stebinę komisijos narius ne tik savo entuziazmu, bet ir lakia fantazija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos