baneris leidinys

rakauskiene_onuteŠakių „Lions“ klubas įregistruotas tik praėjusiųjų metų kovą. Per nepilnus dvejus metus šio klubo nariai rajone padarė nemažai darbų. Tačiau tuo jie neapsiriboja. Jau artimiausiu metu organizuojamas naujas renginys, skirtas labdaros rinkimui.  

Nuotr. Pasak Šakių „Lions“ klubo prezidentės Onutės Rakauskienės ateityje klubas numato suorganizuoti labdaros spektaklį Cezario Graužinio „Drąsi šalis”.

Šakiuose „Lions“ klubas veiklą vykdo tik antrus metus. Per tą laiką suorganizuotas labdaros vakaras, kurio metu surinktos lėšos buvo skirtos nuo pandeminio gripo nukentėjusioms šeimoms. Pasak „Lions“ klubo prezidentės Onutės Rakauskienės, už „el Fuego” labdaros koncerto metu surinktas lėšas buvo surengta kalėdinė šventė rajono dienos centrų vaikams. Kartu su svečiais iš Norvegijos buvo lankomasi šeimose, kurioms būtina pagalba. Šiemet vasarį klubiečiai šeimas parėmė maisto produktais, pavasarį vėl surengė labdaros vakarą, kurio metu už surinktas lėšas pagerino nuo pandeminio gripo nukentėjusios Bezgėlų šeimos buitį ir diabetu sergančiųjų klubo “Linelis” jaunuolių gyvenimą. Buvo skirta lėšų Arianos ir Dominykos Augustaityčių akių ligų gydymui ir operacijoms, pooperaciniam laikotarpiui bei akinukų įsigijimui. Be to, šią vasarą klubas suorganizavo rajono gabiausiems penktokams, kurių sunki materialinė šeimos padėtis, stovyklą „Augu sveikas”. Vaikai pailsėjo ir patyrė gerų emocijų. Šiai stovyklai lėšų skyrė norvegai, rajono savivaldybė ir pats klubas.

Kaip informavo O. Rakauskienė, ateityje klubas numato suorganizuoti labdaros spektaklį Cezario Graužinio „Drąsi šalis“. Jo metu surinktos lėšos bus skirtos gerumo akcijai „Būki šalia”, skirtai vienišų senelių lankymui.
„Labai maloniai kviečiame rajono gyventojus ir jų svečius iš kitų rajonų dalyvauti labdaros spektaklyje“, - ragina klubo prezidentė. Klubiečiai mano, kad bendri geri darbai gali suteikti šalia esančiam viltį, gyvenimo prasmę, o kartais ir išlikimą. Nebūkime abejingi.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos