baneris leidinys

pleneras_kalbanti_zemePraėjusį penktadienį Šakių Rotušės sienas papuošė tarptautinio plenero „Kalbanti žemė“ dalyvių tapybos darbų paroda. Įvairiose kaimo vietovėse pabuvoję darbai dabar eksponuojami ir Šakiuose.

Nuotr. Dailininkai (iš dešinės) A. ir A. Vorevičiai ir L. Rūgytė džiaugėsi turėdami galimybę jau aštuonerius metus dalyvauti „Kalbančios žemės“ pleneruose.

Plenere dalyvavo ne tik šakiečiai dailininkai Lolita Rūgytė, Algimantas ir Audronė Vorevičiai, bet ir kolegos iš kitų Lietuvos vietovių, Lenkijos, Estijos ir net Prancūzijos. Parodos atidaryme Šakiuose dalyvavo tik vietiniai. Jie su negausiai susirinkusiais parodos lankytojais dalijosi įspūdžiais ir džiaugėsi, kad „Kalbančios žemės“ plenerai vyksta jau aštuonerius metus. „Jei ne Aurelijos Papievienės rengiami projektai, mes neturėtume šios galimybės susitikti, pabūti kartu, pabendrauti ir kurti“, - kalbėjo L. Rūgytė. Tiek dailininkai, tiek Kultūros ir turizmo skyrius džiaugėsi, kad ir kaimiškose vietovėse gyvenantys žmonės neabejingi menui, susirenka į atidarymus. Kaip teigė A. Papievienė, jie ateina lyg į šventę ar atlaidus. „Tai ir įrodo, kad žmonėms to reikia, kad tai, ką mes darome, reikalinga“, - teigė specialistė.

Plenero darbai vėliau bus eksponuojami Lenkijoje, Vilniuje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos