baneris leidinys

atgaivaLapkričio 11 dieną Jurbarke vykusiame kaimo bendruomenių ir vietos veiklos grupių pasiekimų ir projektų idėjų baigiamajame renginyje „Patirties pilni vežimai“ buvo įteikti ir nacionalinio konkurso laimėtojų apdovanojimai.

Mūsų rajonui atstovavo Šakių krašto vietos veiklos grupės pirmininkas Algimantas Damijonaitis, Panovių kaimo bendruomenės centro pirmininkas Bernardas Vainius ir Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininkė Genutė Žilinskienė.

Rugsėjo mėnesį sėkmingai įgyvendinamų bendruomenių projektų nacionaliniam konkursui paraiškas pateikė tik dvi mūsų rajono bendruomenės – panoviečiai ir gelgaudiškiečiai. Šį kartą sėkmė nusišypsojo Gelgaudiškio bendruomenės centrui „Atgaiva“. Jų projektas „Gelgaudiškio dvaras – kultūros ir amatų centras“ laimėjo nominaciją už kaimo kultūros paveldo išsaugojimą ir tradicinių amatų kūrimą. Gelgaudiškio bendruomenė siekianti atgaivinti ir išryškinti Gelgaudiškio dvarą kaip nacionalinės reikšmės kultūros objektą buvo apdovanota Padėkos raštu, 600 litų pinigine premija ir atminimo dovanėlėmis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos