baneris leidinys

darzelis_egluteŠventinė nuotaika jaučiama ne tik Šakių miesto gatvėse, mokyklose, parduotuvėse ir kitose įstaigose. Švenčių laukimu gyvena ir Šakių rajono vaikų lopšelio-darželio ,,Klevelis“ bendruomenė.

Nuotr. Mažieji auklėtiniai su pasakos herojais nykštukais džiaugėsi darželio kieme papuošta eglute.

Gruodžio 7- ąją, skambant kalėdinei muzikai, darželio kieme vaikučiai išvydo plačiaskarę eglutę. Ji buvo pasipuošusi įvairiaspalviais burbulais, o aplinkui šoko pasakos „Snieguolė ir septyni nykštukai“ herojai nykštukai: Gudrutis, Čiaudutis, Niurzgutis, Drovutis, Žvaigždutis ir Linksmutis, į lauką pasikvietę pro langus žiūrinčius vaikučius. Nors mažiesiems auklėtiniams pirmą kartą darželio teritorijoje papuošta žaliaskarė buvo didelis netikėtumas, tik išėjus į kiemą, žiema visus pasveikino su pirmuoju sniegu.

Vaikai džiaugėsi linksmais nykštukais, puošnia eglute, šoko, žaidė, gaudė purias snaiges ir nuoširdžiai dėkojo darželio auklėtojoms už spalvingai papuoštą plačiaskarę.
 
Atsisveikindami nykštukai prašė vaikučių saugoti ir globoti eglutę bei linkėjo visiems linksmų, džiaugsmingų artėjančių švenčių.

Nykštukai (auklėtojos) ir vaikučiai dėkingi Sintautų kultūros centro vadovei Laimai Girdauskienei už suteiktą galimybę mažuosius pradžiuginti kalėdine puošmena.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos