baneris leidinys

smikiai2Praėjusį šeštadienį Varėnoje vyko respublikinis konkursas-festivalis „Skambėk, Dzūkija 2012“, kuriame pasirodė ir prizines vietas pelnė ir Šakių kultūros centro vaikų šokių muzikos grupė „Šmiki – Šmaki“.

Nuotr. Nors konkurse „Šmiki Šmaki“ pasirodė dviejose amžiaus grupėse, sėkmė šypsojosi mažesniesiems, pelniusiems net dvi prizines vietas.


Gausus konkurso dalyvių būrys buvo suskirstytas į keturias amžiaus grupes. Be to, pasirodė ne tik grupės, bet ir solistai, kuriuos vertino kompetentinga devynių narių komisija. Ypač sėkmingai konkurse debiutavo mažiausieji šmikių dainorėliai. Jie savo amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą, o tarp solistų penkiametė Austėja Verpečinskaitė buvo trečioji. Grupės vadovė Aušrinė Stankaitienė džiaugėsi sėkmingu auklėtinių pasirodymu, nes tokio amžiaus atlikėjų veiksmus scenoje ne visuomet galima prognozuoti. Be to, tai mažiausia grupė ir anksčiau konkursuose jie negalėjo pasirodyti, nes ne visi buvo penkiamečiai. „Dar žiemą Kaune vykusiame konkurse grupė gavo specialų prizą už sėkmingą debiutą, tačiau komisija jų negalėdavo vertinti, nes pagal reglamentą į konkursus gali būti deleguoti tik penkiamečiai“, - aiškino „Šmiki Šmaki“ vadovė.

Gegužės 5 dieną „Šmiki – Šmaki“ švenčia 15-ąjį savo gimtadienį ir kviečia žiūrovus į linksmą ir nuotaikingą renginį. Ateities planų šiam kolektyvui taip pat netrūksta – suplanuotas ne vienas savaitgalis į priekį, jų laukia daugybė konkursų, pasirodymų ir išvykų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos