baneris leidinys

paroda_goldapPraėjusį penktadienį nedideliam kolegų būriui Šakių rotušės fojė pristatyta plenerų „Sintautai – Goldap“ per dvejus metus sukurtų darbų paroda.

Nuotr. Plenero organizatorius V. Girdauskas trumpai pristatė ne tik ekspoziciją, bet ir jungtinį abiejų metų plenerų metu sukurtų darbų katalogą.

Parodos atidaryme dalyvavo vienintelė jauniausia plenero dalyvė sintautiškė Greta Unguvaitytė. Ji džiaugėsi turėjusi galimybę dalyvauti plenere, susipažinti su naujais žmonėmis bei išbandyti save. Mergina pripažino keistai besijaučianti, kad parodoje yra vienintelė iš autorių, tačiau pagrindinis pristatymas vyko vasarą, Sintautų 450 metų jubiliejaus metu, tad tikėtis daugiau autorių, tikriausiai nelabai ir reikėjo.

Dviejų plenerų metu lietuviai ir lenkai nutapė keliasdešimt paveikslų ir piešinių, sukūrė 12 skulptūrų. Darbai pristatyti ne tik Sintautuose, bet ir Goldape. Be to, Regioninės plėtros skyriaus vedėjo Vito Girdausko organizuojamas pleneras išskirtinis dar ir tuo, kad jame dalyvauja ne tik profesionalūs, bet ir mėgėjai dailininkai. Tad darbai, kaip ir jų autoriai, labai įvairūs.

Darbai rotušės sienas puoš iki lapkričio 22 dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos